Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

21-latek uprawiał narkotyki, usłyszał zarzut

07-01-2014

Nidziccy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który uprawiał środki odurzające. Jak twierdził robił to na użytek własny. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Za uprawę marihuany grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Pożyczał od ciotki samochód a potem ją okradał

02-01-2014

Aktem oskarżenia zakończyła się sprawa włamania do mieszkania na terenie gminy Kozłowo. Będąca w odwiedzinach w Działdowie u swojej siostry mieszkanka powiatu nidzickiego, pożyczyła jej synowi swój samochód w którym znajdowały się klucze do mieszkania. 24-latek wykorzystał ten fakt i ...

czytaj artykuł »

Mężczyzna zginął przygnieciony samochodem

31-12-2013

W czwartek 26 grudnia o godzinie 6.17 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku samochodowym w okolicach ulicy Lidzbarskiej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Policjanci udaremnili próbę samobójczą

31-12-2013

W środę 25 grudnia o godzinie 16.55 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o rzekomej próbie samobójczej mieszkańca ulicy Zieluńskiej w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Pożar w piwnicy wybuchł w wigilię

31-12-2013

We wtorek 24 grudnia o godzinie 19.38 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wybuchu pożaru w budynku mieszkalnym przy ulicy Pronaszko w Działdowie.

czytaj artykuł »

Powrót z dyskoteki okazał się tragiczny

27-12-2013

Honda civic na zakręcie wypadła z drogi, dachowała i uderzyła w słup. 21-latek nie żyje. Jego o 2 lata młodszy kolega trafił do szpitala.

czytaj artykuł »

Z budki z goframi ukradł... woreczki foliowe

25-12-2013

Nidziccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę włamania do budki z goframi w Nidzicy. 27-latek trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. W chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

Kierowca zasnął, kabina stanęła w płomieniach

20-12-2013

To już trzeci wypadek na tym odcinku „siódemki” w ciągu ostatnich dni. Na szczęście tym razem ofiar nie było. Dwa poprzednie zakończyły się tragicznie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).