Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

W studzience znaleziono ciało noworodka

17-01-2014

Przy jednej z kamienic w Działdowie w studzience kanalizacyjnej znaleziono ciało noworodka. Sprawą zajęli się policjanci pod nadzorem prokuratora.

czytaj artykuł »

Zima zbiera żniwo. Wypadek na trasie Kisiny-Kurki.

15-01-2014

W dniu 15 stycznia 2014 r. około godz. 9.20 na trasie pomiędzy miejscowościami Kisiny – Kurki doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy osobowe. W wyniku zderzenia się pojazdów obrażeń doznał pasażer Fiata Pandy.

czytaj artykuł »

Zatrzymano sprawców kradzieży na 'wyrwę'

14-01-2014

Kryminalni zatrzymali dwóch sprawców, którzy w grudniu na jednej z ulic w Nidzicy wyrwali kobiecie torebkę. W podobny sposób podejrzani okradli dwie kolejne osoby w Działdowie. Jeden z zatrzymanych był poszukiwany przez Policję. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za te przestępstwa Kodeks Karny ...

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek drogowy. Dwie osoby zginęły.

11-01-2014

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dzisiaj w miejscowości Wielki Łęck na odcinku trasy wojewódzkiej W 544 Działdowo – Lidzbark. W zderzeniu trzech pojazdów osobowych zginęły dwie osoby.

czytaj artykuł »

Sprawcy włamania do 'spożywczego' zatrzymani

10-01-2014

Działdowscy kryminalni ustalili sprawców włamania do sklepu spożywczego, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na osiedlu Nidzicka w Działdowie. Patryk N. i Andrzej Ch. przyznali się do popełnienia tego czynu. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Samochód-chłodnia wpadł do rowu

09-01-2014

W piątek 3 stycznia w miejscowości Krasnołąka samochód dostawczy IVECO wpadł do rowu. Kierowcy nic się nie stało.

czytaj artykuł »

Zderzenie Polo z Astrą kosztowało 25 tysięcy złotych

09-01-2014

Czwartek 2 stycznia był dniem pechowym dla kierowców dwóch aut osobowych. O godzinie 8.30 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zderzeniu VW Polo z Oplem Astrą.

czytaj artykuł »

Ścieli drzewo by zablokować jezdnię

09-01-2014

W środę 1 stycznia o godzinie 4:00 strażacy z Rybna otrzymali zgłoszenie o tarasującym jezdnię drzewie na drodze powiatowej w miejscowości Naguszewo.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).