Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Płonęła altanka, policja prowadzi dochodzenie

07-02-2014

W środę 29 stycznia kilka minut przed godziną 20.00 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącej altance na działkach ogrodowych.

czytaj artykuł »

Zamiast telefonów wysyłał marchewkę

05-02-2014

Aktem oskarżenia zakończyło się dochodzenie w sprawie oszustw internetowych. Przypomnijmy - w kwietniu ubiegłego roku nidziccy policjanci zatrzymali 27 - letniego Roberta M.. Mężczyzna wystawiał na portalu aukcyjnym różne rzeczy poczynając od telefonów komórkowych, przez ubrania, zestawy ...

czytaj artykuł »

Stracił mandat za jazdę po pijanemu i ...

04-02-2014

Mimo wygaszonego mandatu radny powiatu ciechanowskiego Wojciech N. przez pół roku brał z kasy powiatu diety i głosował.

czytaj artykuł »

Przyłapani na kradzieży elementów stalowych

27-01-2014

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 61-letniemu Edwardowi K. oraz 27-letniemu Dominikowi S. Mężczyźni usiłowali dokonać kradzieży elementów stalowych o wartości 1.200 złotych na szkodę jednej z firm. Sprawcy zostali zaskoczeni przez policjantów podczas cięcia elementów na mniejsze ...

czytaj artykuł »

Policja rozpoczyna działania 'Bezpieczne ferie'

24-01-2014

Działdowscy policjanci rozpoczynają działania „Bezpieczne Ferie” nastawione na bezpieczeństwo najmłodszych. Zapoznaj się z poradami, które pozwolą Tobie i Twojemu dziecku uniknąć niebezpieczeństw.

czytaj artykuł »

Trzeźwy holował pijanego - ponad 2,60 promila

22-01-2014

Mławska policja zatrzymała kompletnie pijanego mężczyznę, bez uprawnień do kierowania, który kierował uszkodzonym Oplem Vectrą, holowanym przez pojazd marki Skoda Fabia.

czytaj artykuł »

Nie będzie zarzutów dla matki i jej konkubenta?

20-01-2014

Sekcja zwłok nie stwierdziła jednoznacznie jaka była przyczyna zgonu noworodka, znalezionego w piątek w jednej ze studzienek ściekowych w Działdowie.

czytaj artykuł »

Zatrzymano matkę porzuconego płodu

18-01-2014

Policjanci pracujący nad sprawą ciała noworodka znalezionego w studzience kanalizacyjnej w niespełna 5 godzin zatrzymali dwie osoby.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).