Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

47-letni kierowca nie żyje, pasażerka w szpitalu

31-07-2017

Nidziccy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku samochodowego, w którym zginął 47-latek. Pasażerka w stanie ciężkim trafiła do szpitala w Działdowie.

czytaj artykuł »

Szedł nocą bez odblasku, potrącił go samochód

31-07-2017

Policjanci z Lidzbarka wyjaśniali okoliczności potrącenia pieszego przez osobowe Audi. Kierujący samochodem jadąc drogą 544 na prostym odcinku drogi potrącił idącego drogą pieszego. 35-latek nie posiadał elementów odblaskowych. Z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

czytaj artykuł »

Jeden pod wpływem, drugi z zakazem

30-07-2017

Każdy uczestnik ruchu drogowego powinien znać zasady poruszania się po drodze. To , że nie wsiadamy za kierownicę bez wymaganych do tego uprawnień i bez odpowiednich dokumentów, a tym bardziej po spożyciu alkoholu wie każdy kierowca. Mimo zaostrzenia przepisów prawnych w tym zakresie i dotkliwych ...

czytaj artykuł »

Kierująca Oplem, nie ustąpiła pierwszeństwa VW Polo

28-07-2017

Dwie osoby trafiły do szpitala w Działdowie po zderzeniu osobowego Opla z VW Polo. Kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem doprowadzając do zderzenia obu aut. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Tragedia na boisku w Księżym Dworze

28-07-2017

W piątkowy ranek, na boisku szkolnym, znaleziono dwóch nieprzytomnych mężczyzn. Pierwszy zmarł na miejscu, drugi tuż po przewiezieniu do szpitala.

czytaj artykuł »

Kierująca BMW zajechała drogę motorowerzyście

26-07-2017

Motorowerzysta jechał główną drogą, gdy w pewnym momencie drogę zajechało mu osobowe BMW. Kierująca autem skręcając w lewo wymusiła pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z kierującym motorowerem. W wyniku zderzenia pojazdów poszkodowani zostali kierujący i pasażer jednośladu. ...

czytaj artykuł »

Zatrzymany 53-latek naboje trzymał w domu

26-07-2017

Prokurator Rejonowy podjął decyzję w sprawie nietrzeźwego 53-latka, który doprowadził do ewakuacji sklepów przy ul. Olsztyńskiej i przyjazdu saperów.

czytaj artykuł »

Nosił pocisk w plecaku i wręczył go policjantom [FILM]

21-07-2017

53-letni mieszkaniec Działdowa nosił w plecaku pocisk artyleryjski i … wręczył go policjantom, doprowadzając do ewakuacji sklepów i przyjazdu saperów.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).