Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Kinomaniak zamknięty. Cztery osoby zatrzymane.

18-03-2014

Policyjni eksperci z Zespołu Wsparcia Zwalczania Cyberprzestępczości Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Olsztynie zakończyli działalność popularnego internetowego serwisu filmowego. Oferował on możliwość oglądania filmów i seriali w formie tzw. ...

czytaj artykuł »

Tragiczny finał poszukiwań. Zaginiony nie żyje.

16-03-2014

Mławska policja we współpracy ze strażą pożarną odnalazła zaginionego Dariusza G. 45- letni mężczyzna nie żyje. Jego ciało znaleziono w rzece, w pobliżu Rydzyna Szlacheckiego.

czytaj artykuł »

Nieznani sprawcy kilka razy zaprószyli ogień

13-03-2014

W ciągu ostatnich kilku dni nasi strażacy byli wielokrotnie wzywani do gaszenia ognia zaprószonego przez 'nieznanych sprawców'.

czytaj artykuł »

Wypadek w Uniszkach. Kierujący byli nietrzeźwi.

12-03-2014

Pomimo wzmożonych kontroli na drogach niestety wciąż nie brakuje nietrzeźwych kierujących. Każdy z nich powoduje poważne zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. Przekonało się o tym dwóch kierowców, uczestników wypadku w Uniszkach Gumowskich – obaj byli nietrzeźwi.

czytaj artykuł »

Przypadkowy zapłon czy celowe podpalenie?

09-03-2014

W poniedziałek 3 marca działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o płonącym samochodzie osobowym przy ulicy Leśnej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Działdowo. Zwarcie w instalacji powodem pożaru

09-03-2014

W piątek 28 lutego o godzinie 12.10 działdowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o wybuchu pożaru w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Ogrodowej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Braniewo bada kwestię kradzieży telefonu

09-03-2014

Czy działdowski policjant ukradł telefon czy nie? Sprawę bada prokuratura w Braniewie. Moje Działdowo trzyma rękę na pulsie.

czytaj artykuł »

Napadł na własną matkę, znęcał się nad córką

28-02-2014

Policja zatrzymała na terenie gminy Wieczfnia Kościelna mężczyznę, który napadł na swoją 92-letnią matkę. Nad matką oraz swoją córką znęcał się już wcześniej psychicznie i fizycznie. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).