Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Autobus przewożący uczniów uderzył w drzewo

03-04-2014

Na terenie powiatu nidzickiego autobus przewożący gimnazjalistów uderzył w drzewo. Dziesięcioro dzieci oraz kierowca trafili do szpitala w Działdowie na obserwację. Policjanci badają okoliczności tego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Działdowo: Wykopano pocisk artyleryjski

03-04-2014

Policjanci zostali poinformowani o znalezieniu niewybuchu. Na pocisk natrafił właściciel gospodarstwa rolnego podczas wykonywania melioracji łąki. Policyjny pirotechnik stwierdził, że 50 cm niewybuch o kalibrze 200 mm pochodzi najprawdopodobniej z czasów II Wojny Światowej.

czytaj artykuł »

„Mam takie fajne paski, akurat dla panów”

31-03-2014

Kierowca VW Golfa został zatrzymany za usiłowanie przekupienia funkcjonariuszy ruchu drogowego. 39-latek postanowił wręczyć policjantom mały upominek w postaci dwóch skórzanych pasków. Chciał w ten sposób uniknąć 200-złotowego mandatu i 6 punktów karnych za przekroczenie prędkości. ...

czytaj artykuł »

Motorowerzysta potrącony przez pociąg

31-03-2014

Na niestrzeżonym przejeździe w Dobrzyniu k. Nidzicy motorowerzysta został potrącony przez pociąg. Jest w stanie krytycznym.

czytaj artykuł »

Wyjechali w drogę ... w stanie wskazującym

31-03-2014

W minionym tygodniu (24.03 – 30.03.2014 r.) policjanci zatrzymali ogółem 5 kierujących samochodami oraz 1 rowerzystę, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Nidzica: Przejechał traktorem po swoim koledze

25-03-2014

Policjanci z Nidzicy wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Łomno gm. Janowo. Podczas prac polowych mężczyzna spadł z ciągnika, który po nim przejechał. 56-latek z obrażeniami kończyn i miednicy trafił do szpitala w Działdowie.

czytaj artykuł »

Policjanci złapali dwóch nietrzeźwych kierowców

25-03-2014

Dwaj mężczyźni odpowiedzą przed sądem, po tym jak postanowili wsiąść za kierownicę po alkoholu. W odstępie 20 minut policjanci zostali poinformowani o dwóch nietrzeźwych kierujących, poruszających się na terenie gm. Kozłowo. Jeden z nich 20-latek, mając 2,5 promila w organizmie, nie

czytaj artykuł »

Śmiertelny wypadek w Nowej Wsi. Nie żyje 27-latek

24-03-2014

Kierowca auta miał prawie 2 promile, uciekł z miejsca zdarzenia, został zatrzymany i osadzony w areszcie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).