Dziś jest Poniedziałek, 19 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Arnold, Konrad
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Tragiczny wypadek, jedna osoba nie żyje

20-07-2014

W niedzielę 20 lipca na drodze 545 (trasa Działdowo – Nidzica) doszło do tragicznego wypadku. 47-letni kierowca volvo zginał na miejscu.

czytaj artykuł »

Zlikwidowano plantację konopi indyjskich

18-07-2014

Nidziccy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy prowadzili nielegalną uprawę konopi indyjskich. Łącznie policjanci zabezpieczyli około 300 sadzonek, które rosły w kompleksie leśnym. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty. Mieszkańcom ...

czytaj artykuł »

Spłonęła rolnicza przyczepa z sianem

08-07-2014

W piątek 4 lipca o godzinie 19.17 strażacy otrzymali zgłoszenie o palącej się w miejscowości Zakrzewo przyczepie z sianem.

czytaj artykuł »

Spłonęły budynki za kilkaset tysięcy złotych

08-07-2014

W poniedziałek 7 lipca w miejscowości Rumian spłonęły budynki gospodarstwa agroturystycznego. Straty to kilkaset tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Niewybuch na placu budowy na ulicy Olsztyńskiej

06-07-2014

Mieszkaniec Działdowa znalazł niewybuch pochodzący z czasów II wojny światowej. Powiadomiono saperów z Jednostki Wojskowej w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Poszukiwany przez sąd, zatrzymany z marihuaną

03-07-2014

Działdowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego przez sąd 23-letniego Adriana M. Mężczyzna odpowie też za posiadanie marihuany, którą odnaleźli przy nim policjanci. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Nowe fakty w sprawie porzuconego płodu

22-06-2014

Zastępca prokuratora Krzysztof Tyburski zdradza kolejne fakty w sprawie odnalezionego w styczniu w studzience kanalizacyjnej płodu.

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek na E7. Dwie osoby zginęły.

09-06-2014

Dwóch pasażerów forda rangera zginęło a kierowca jest ranny - to wynik tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło 6 czerwca o godz. 22:50 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Dalnia, w gminie Strzegowo.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).