Dziś jest Czwartek, 14 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Alferd, Izydor, Jan
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

31-latek trafił do aresztu za posiadanie amfetaminy

06-05-2014

Działdowscy policjanci zatrzymali Patryka R., który posiadał przy sobie narkotyki. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie przed Sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Konopie indyjskie na ... parapecie. Sprawca ukarany.

30-04-2014

Działdowscy policjanci ustalili, że jeden z mieszkańców Działdowa może uprawiać w mieszkaniu konopie indyjskie. Nie mylili się. 28-latek w jednym z pokoi na parapecie hodował 10 krzaków konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty.

czytaj artykuł »

Po pijanemu i bez ważnych uprawnień

28-04-2014

Ani przekazy medialne, ani nawet surowe kary nie powstrzymują kierowców przed jazdą po pijanemu. Dla wielu z nich sądowy zakaz prowadzenia pojazdów po prostu nic nie znaczy.

czytaj artykuł »

Okradli dom w budowie. Grozi im do 10 lat więzienia.

28-04-2014

Działdowscy policjanci zatrzymali dwóch podejrzanych o włamanie do nowo budowanego domu w gminie Rybno. Łupem sprawców stały się m.in. przewody elektryczne, narzędzia. Poszkodowany oszacował starty na blisko 10.000 złotych. Podejrzanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Kradli przewody. Straty sięgają 26 000 złotych.

28-04-2014

Zarzuty kradzieży usłyszało czterech mieszkańców powiatu działdowskiego. Mężczyźni ze szlaku kolejowego Gralewo – Żabiny w gminie Rybno mieli kraść przewód telekomunikacyjny. Mężczyźni w wieku od 27 do 56 lat zostali zatrzymani, gdy wrócili na miejsce popełnienia przestępstwa. Straty ...

czytaj artykuł »

Okradają mieszkania z pieniędzy i kosztowności

23-04-2014

Kilkoro dziennikarzy niezależnie od siebie otrzymało równolegle informację o włamaniach, które miały miejsce na terenie naszego miasta.

czytaj artykuł »

Wynosił frezy stolarskie, usłyszał 14 zarzutów

22-04-2014

Nidziccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży narzędzi służących do obróbki drewna. 31-latek pracując od trzech tygodni w nowym zakładzie pracy, codziennie wynosił frezy stolarskie. Mężczyzna usłyszał w sumie 14 zarzutów. Nie kwestionował swojej winy. Grozi mu kara do 5

czytaj artykuł »

Były radny podejrzany o uprawę marihuany

22-04-2014

Plantacja zorganizowana została w domu byłego radnego miejskiego w miejscowości Windyki w gminie Wieczfnia Kościelna.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).