Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Ukrywał się 2 lata podając się za brata

25-07-2014

Nidziccy kryminalni zatrzymali Michała B., który był poszukiwany listem gończym. W chwili zatrzymania 26-latek podawał się za swojego brata. Na niewiele się to zdało. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie 1,5 roku.

czytaj artykuł »

Kozłowo: Rolnik zginął pod kołami ciągnika

24-07-2014

Policjanci z Nidzicy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Kozłowie. Podczas prac polowych mężczyzna wypadł z ciągnika, który po nim przejechał. Pomimo szybkiej pomocy 76-latek nie przeżył wypadku. Funkcjonariusze razem z prokuraturą wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. ...

czytaj artykuł »

Zatrzymano sprawcę fałszywych zamachów

23-07-2014

Działdowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który poinformował o podłożeniu ładunku wybuchowego w jednym z banków w Działdowie.

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek, jedna osoba nie żyje

20-07-2014

W niedzielę 20 lipca na drodze 545 (trasa Działdowo – Nidzica) doszło do tragicznego wypadku. 47-letni kierowca volvo zginał na miejscu.

czytaj artykuł »

Zlikwidowano plantację konopi indyjskich

18-07-2014

Nidziccy kryminalni zatrzymali na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy prowadzili nielegalną uprawę konopi indyjskich. Łącznie policjanci zabezpieczyli około 300 sadzonek, które rosły w kompleksie leśnym. Mężczyźni noc spędzili w policyjnym areszcie. Usłyszeli już zarzuty. Mieszkańcom ...

czytaj artykuł »

Spłonęła rolnicza przyczepa z sianem

08-07-2014

W piątek 4 lipca o godzinie 19.17 strażacy otrzymali zgłoszenie o palącej się w miejscowości Zakrzewo przyczepie z sianem.

czytaj artykuł »

Spłonęły budynki za kilkaset tysięcy złotych

08-07-2014

W poniedziałek 7 lipca w miejscowości Rumian spłonęły budynki gospodarstwa agroturystycznego. Straty to kilkaset tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Niewybuch na placu budowy na ulicy Olsztyńskiej

06-07-2014

Mieszkaniec Działdowa znalazł niewybuch pochodzący z czasów II wojny światowej. Powiadomiono saperów z Jednostki Wojskowej w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).