Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Wypadek - VW uderzył w jelenia i w drzewo

21-10-2014

Działdowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Uzdowo-Burkat. Tam pod koła VW Polo wbiegł jeleń. W następstwie auto kierowane przez 27-letniego mieszkańca gminy Działdowo uderzyło w drzewo.

czytaj artykuł »

Cwaniaczek z Mławy chciał przekupić policjantów

17-10-2014

Mieszkaniec Mławy przekroczył prędkość o 36 km w rejonie zabudowanym. Chcąc uniknąć, nie tyle mandatu ile nałożenia punktów karnych, położył przed siedzeniem kontrolującego go policjanta zwitek banknotów. Stwierdził, że „sprawy nie było i teraz grzecznie odjedzie”. Policjanci ten ...

czytaj artykuł »

Kombajn wciągnął 20-letniego mężczyznę

15-10-2014

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w jednej z miejscowości w gminie Rybno. Podczas wykonywania prac rolnych związanych z koszeniem kukurydzy 20-latek został wciągnięty przez maszynę. Mężczyzna trafił do szpitala.

czytaj artykuł »

Nietrzeźwy Ukrainiec sprawcą kolizji drogowej

13-10-2014

W policyjnych statystykach stałe miejsce zajmują kierowcy, zatrzymani "po spożyciu". Tym razem niechlubnym rekordzistą okazał się 31-letni Ukrainiec, który zapisze się dodatkowo, jako sprawca kolizji.

czytaj artykuł »

Rowerzystka potrąciła pieszych, trafili do szpitala

13-10-2014

Działdowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło przy ulicy Nidzickiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 17-letnia rowerzystka przejeżdżając przez przejście dla pieszych potrąciła dwie osoby. Zarówno ona jaki i piesi trafili do szpitala.

czytaj artykuł »

25 lat i 11 razy poszukiwany przez sądy

10-10-2014

W środę 8 października nidziccy policjanci zatrzymali 25-latka, który od połowy września był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostródzie. W tym czasie ukrywał się na terenie gm. Nidzica. Mężczyzna jeszcze wczoraj został przewieziony do zakładu karnego w którym spędzi rok i 8 miesięcy ...

czytaj artykuł »

Może dostać 10 lat za włamania do automatów

02-10-2014

Kryminalni zatrzymali 29-letniego Bartosza L., który od początku września włamywał się do automatów do gier na terenie Działdowa i Uzdowa.

czytaj artykuł »

40-latek bez uprawnień spowodował wypadek

01-10-2014

Jadąc autem marki Seat Cordoba drogą w kierunku Działdowa, przez nieuwagę zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. 40-letni mieszkaniec Działdowa, bo o nim mowa, w wyniku tego manewru doprowadził do wypadku, w którym złamania nogi doznał jego 41-letni kolega - pasażer . Obaj mężczyźni trafili ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).