Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

18-latek śmiertelnie potrącił pieszą na pasach

09-12-2014

88-letnia kobieta zmarła w szpitalu. Sprawcy grozi do 8 lat pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

czytaj artykuł »

W kilka minut zatrzymali podejrzanych

08-12-2014

Zaledwie kilka minut wystarczyło policjantom z Lidzbarka, aby zatrzymać podejrzanych o rozbój dwóch mieszkańców Lidzbarka i tamtejszej gminy. Mężczyźni mieli napaść na 33-latka i zabrać mu telefon oraz 800 złotych. Jeżeli 25 i 29-latkowi zostaną przedstawione zarzuty, to grożą im kary ...

czytaj artykuł »

Działdowscy policjanci w Sztafecie z MIKOŁAJEM

05-12-2014

Do udziału w sztafecie mundurowych zaprosił Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy oraz Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy - placówki Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Działdowie.

czytaj artykuł »

Kolizyjny czwartek czyli skutki przymrozków

05-12-2014

W ciągu zaledwie jednego dnia 6 zdarzeń drogowych z udziałem kierujących samochodami obsługiwali policjanci z Działdowa i Lidzbarka.

czytaj artykuł »

Pożar przy ulicy Jagiełły w Działdowie?

04-12-2014

W czwartek 4 grudnia około godziny 11.00 działdowscy strażacy zostali wezwani na interwencję. Z okna jednego z mieszkań w Działdowie wydobywał się dym.

czytaj artykuł »

Nie ustąpiła pierwszeństwa. Doszło do kolizji.

02-12-2014

Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia do którego doszło dzisiaj (2 grudnia br.) na ul. Hallera w Działdowie. W kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe. Żaden z uczestników zdarzenia, na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

czytaj artykuł »

Policjanci zatrzymali złodziei sklepowych

01-12-2014

Lidzbarscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej dokonali kradzieży produktów spożywczych i przemysłowych w kilku sklepach na terenie Lidzbarka. Skradzione przedmioty zostały odzyskane, a dwóch mieszkańców powiatu ostródzkiego za kradzież odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Kradli i niszczyli przewody komunikacyjne

27-11-2014

6 zarzutów niszczenia mienia, uszkodzenia, kradzieży i usiłowania kradzieży przewodów telekomunikacyjnych postawili działdowscy kryminalni dwójce mieszkańców Działdowa. Czynów tych 26-letnia Marta B. i 41-letni Mariusz R. dopuścili się w okresie wrzesień-listopad br. Ponadto mężczyzna ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).