Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Mławianin żenadą roku, policjant go pozwał

04-09-2014

Po tym jak Bartłomiej K. nagrał część interwencji i film wrzucił do sieci, spadła na niego fala krytyki. Do tego policjant go pozwał.

czytaj artykuł »

28-latek miał 19 woreczków z amfetaminą

31-08-2014

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa, u którego w mieszkaniu policjanci znaleźli amfetaminę oraz marihuanę.

czytaj artykuł »

Kozłowo: 17-latek zadźgał nożem 61-letniego sąsiada

25-08-2014

Kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności grozi 17-latkowi, który podczas libacji alkoholowej zadał kilkanaście ciosów nożem 61-letniemu sąsiadowi. Mężczyzna zmarł w skutek poniesionych ran. Dzisiaj prokurator przedstawił nastolatkowi zarzut zabójstwa. Teraz sąd zdecyduje czy tymczasowo ...

czytaj artykuł »

Poszkodowanego trzeba było ‘wycinać’ z samochodu

22-08-2014

We wtorkowy poranek 19 sierpnia w miejscowości Tuczki doszło do zderzenia Renault Kangoo z Oplem Vectra.

czytaj artykuł »

Dwa groźne pożary w powiecie działdowskim

22-08-2014

Do groźnych pożarów w zabudowaniach gospodarskich doszło 19 sierpnia na terenie powiatu działdowskiego. Łączne straty: 130 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Złapany na gorącym uczynku kradł elementy hydroforni

22-08-2014

Po otrzymaniu telefonicznej informacji działdowscy policjanci na gorącym uczynku kradzieży zatrzymali mężczyznę, który z terenu jednego z zakładów rolniczych ukradł metalowe elementy z hydroforni o wartości 2000 złotych. Mężczyzna trafił do aresztu. Teraz ze swojego postępowania będzie ...

czytaj artykuł »

'zapomniał' zapłacić za zakupy w Nidzicy

01-08-2014

25–letni mieszkaniec powiatu działdowskiego chciał zrobić „tanie” zakupy. Gdy próbował wynieść ze sklepu kilkanaście opakowań kawy, herbaty oraz słodyczy został ujęty przez pracownika ochrony sklepu. Paweł B. odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wypadek na polu - zginął 39 letni mężczyzna

01-08-2014

Działdowscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w trakcie prac polowych niedaleko miejscowości Gnojno gm. Działdowo. 39–latek w trakcie zbierania słomy zsunął się z przyczepy i wpadł pod koła będącej w ruchu przyczepy. Niestety w wyniku odniesionych ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).