Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

W czasie wolnym od służby udaremnił kradzież

20-09-2017

Działdowski policjant w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na trzech podejrzanie zachowujących się mężczyzn, którzy wyszli z jednego ze sklepów. Okazało się, że jego intuicja go nie zawiodła, ponieważ jeden z mężczyzn wyniósł ze sklepu saszetki, za które nie zapłacił. Funkcjonariusz ...

czytaj artykuł »

Dozór policyjny dla sprawcy przemocy domowej

19-09-2017

Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji wobec 52-letniego mieszkańca gminy Lidzbark. Mężczyzna został zatrzymany przez policyjny patrol trzy dni wcześniej podczas interwencji domowej dotyczącej stosowania przemocy wobec bliskich.

czytaj artykuł »

Spowodował wypadek i ... udawał pasażera

18-09-2017

Na trasie Działdowo – Sarnowo Honda uderzyła w drzewo. Kierowca nie miał uprawnień do kierowania i przewoził narkotyki. Ponadto oszukał policjantów.

czytaj artykuł »

30-latek przyłapany na budowie podczas kradzieży

13-09-2017

Pracownicy jednej z firm ujęli na gorącym uczynku 30- latka, który próbował zabrać z terenu budowy metalowe elementy oraz przewody. Jak okazało się, na swoim sumieniu mieszkaniec Działdowa ma również inne przestępstwo. Kilka dni temu, z tej samej budowy ukradł … cement.

czytaj artykuł »

Opowiadali o bezpiecznej drodze do szkoły

12-09-2017

Trwają policyjne działania „Bezpieczna droga do szkoły”. W ramach tych działań policjanci z całego kraju pełnią służbę w rejonach szkół dbając o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży idących do i ze szkoły, a także uczestniczą w spotkaniach z uczniami szkół i prowadzą pogadanki ...

czytaj artykuł »

Cztery kolizje w powiecie

07-09-2017

Coraz częściej policjanci interweniują na drogach w związku z zaistniałymi zdarzeniami. Tylko wczoraj działdowscy mundurowi czterokrotnie wyjeżdżali do obsługi zdarzeń drogowych z udziałem kierujących pojazdami.

czytaj artykuł »

Znęcał się nad rodziną, trafił do aresztu na 10 miesięcy

07-09-2017

Policjanci prewencji pełniąc służbę na terenie miasta zatrzymali jednego z mieszkańców. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Działdowie do odbycia kary pozbawienia wolności za znęcanie się nad rodziną. Teraz najbliższe 10 miesięcy spędzi za kratkami.

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek na trasie Uzdowo - Nidzica

04-09-2017

W sobotę o około godz. 8.00 rano, doszło do tragicznego wypadku na trasie Uzdowo - Nidzica. 27 - letnia mieszkanka gm. Działdowo poniosła śmierć.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).