Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Tragedia w centrum miasta, nie żyją dwie osoby

31-10-2014

Mężczyźni w wieku 21 i 30 lat zatruli się tlenkiem węgla. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się ich uratować.

czytaj artykuł »

Ukradł byłej konkubinie 1500 zł, miał amfetaminę

31-10-2014

Do zatrzymania mężczyzny doszło 30 października br. Policjanci, którzy przyjechali do mieszkania mieszkańca Działdowa w związku z prowadzeniem sprawy kradzieży rozbójniczej na kobiecie, znaleźli w odzieży Romana L. woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Teraz mężczyzna odpowie ...

czytaj artykuł »

Na 29-letnią kobietę najechała ciężarówka

29-10-2014

Kierujący samochodem ciężarowym 40-latek podczas cofania na terenie fermy drobiu najprawdopodobniej najechał na 29-letnią mieszkankę gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Poważny wypadek drogowy, 3 osoby w szpitalu

28-10-2014

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w jednej z miejscowości gminy Iłowo. W wyniku zderzenia się dwóch samochodów, osobówki i dostawczego do szpitala trafiły trzy osoby - uczestnicy kolizji.

czytaj artykuł »

Tragiczne skutki zderzenia z sarną

28-10-2014

16-letni kierowca skutera z ciężkimi urazami nogi i miednicy został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Znęcał się nad żoną i córką

25-10-2014

Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował policyjny dozór oraz nakaz opuszczenia mieszkania wobec Roberta S. 38-letni mieszkaniec Iłowa znęcał się nad żoną i córką. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

17-latek 4 razy strzelił do kolegi z rewolweru

24-10-2014

W niedzielę 19 października po godzinie 20:00 dyżurny działdowskiej Komendy otrzymał zawiadomienie o zdarzeniu z użyciem broni w jednej z miejscowości w gminie Działdowo.

czytaj artykuł »

Wielokrotnie okradali tę samą posesję

22-10-2014

Policjanci z Rybna i Lidzbarka zatrzymali dwóch mieszkańców gminy Działdowo w związku z kradzieżami na jednej z posesji w miejscowości Tuczki. Mężczyźni z niezamieszkałego budynku mieszkalnego oraz pomieszczenia gospodarczego ukradli elementy żeliwne i metalowe z pieca kaflowego, licznika ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).