Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Strażacy ratowali koty

10-11-2014

Naszym strażakom zdarzają się i takie interwencje. W środę 5 listopada około godziny 14.00 w miejscowości Nowe Dłutowo zdejmowali z drzewa kota.

czytaj artykuł »

3-miesięczne dziecko pod opieką pijanych opiekunów

08-11-2014

Działdowscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Działdowa. w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pijanych rodziców sprawujących opiekę nad maleńkim dzieckiem. Informacja potwierdziła się, w związku z czym policjanci w obawie o bezpieczeństwo niemowlaka zatrzymali opiekunów ...

czytaj artykuł »

Zabezpieczyli towar za 115 tysięcy złotych

05-11-2014

Działdowscy kryminalni i policjanci z Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Gospodarczej przeprowadzili działania w sklepach na terenie miasta.

czytaj artykuł »

Tragedia w centrum miasta, nie żyją dwie osoby

31-10-2014

Mężczyźni w wieku 21 i 30 lat zatruli się tlenkiem węgla. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, nie udało się ich uratować.

czytaj artykuł »

Ukradł byłej konkubinie 1500 zł, miał amfetaminę

31-10-2014

Do zatrzymania mężczyzny doszło 30 października br. Policjanci, którzy przyjechali do mieszkania mieszkańca Działdowa w związku z prowadzeniem sprawy kradzieży rozbójniczej na kobiecie, znaleźli w odzieży Romana L. woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Teraz mężczyzna odpowie ...

czytaj artykuł »

Na 29-letnią kobietę najechała ciężarówka

29-10-2014

Kierujący samochodem ciężarowym 40-latek podczas cofania na terenie fermy drobiu najprawdopodobniej najechał na 29-letnią mieszkankę gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

Poważny wypadek drogowy, 3 osoby w szpitalu

28-10-2014

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w jednej z miejscowości gminy Iłowo. W wyniku zderzenia się dwóch samochodów, osobówki i dostawczego do szpitala trafiły trzy osoby - uczestnicy kolizji.

czytaj artykuł »

Tragiczne skutki zderzenia z sarną

28-10-2014

16-letni kierowca skutera z ciężkimi urazami nogi i miednicy został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).