Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Groźny wypadek na drodze 545

22-02-2015

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na drodze 545 k/m Napiwoda. Kierowca z obrażeniami wewnętrznymi został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Olsztynie.

czytaj artykuł »

30-latek zatrzymany za kradzieże w altankach

20-02-2015

Piotr R. w okresie od grudnia 2014 r. do 17 lutego 2015 r. włamywał się do altanek na terenie Działdowa, skąd następnie wykradał różnego rodzaju przedmioty gospodarstwa domowego. W minioną środę został zatrzymany i doprowadzony do miejscowej komendy. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Zatrzymany 17-latek miał 22 tabletki ecstasy

17-02-2015

Mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego na długo zapamięta święto zakochanych. 17-latek przyjechał na dyskotekę w gminie Płośnica z narkotykami. Policjanci ujawnili przy nim 22 tabletki ecstazy.

czytaj artykuł »

26-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

16-02-2015

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Działdowo podejrzanemu o posiadanie i udzielanie innym osobom środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu mężczyzny 100 gramów amfetaminy i ponad 60 gramów marihuany. Decyzją sądu 26-latek został tymczasowo aresztowany. ...

czytaj artykuł »

Policjantka na służbie zaatakowana przez 15-latka

16-02-2015

30-letnia funkcjonariuszka uderzona została w głowę prawdopodobnie siekierą. Przebywa w olsztyńskim szpitalu, jest w ciężkim stanie.

czytaj artykuł »

Złamał szczękę byłej konkubinie?

12-02-2015

Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował wczoraj (11 lutego br.) środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 36-latka z Działdowa podejrzanego o spowodowanie złamania szczęki byłej konkubinie. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do aresztu w Działdowie.

czytaj artykuł »

Amator białego proszku w rękach policji

12-02-2015

Działdowscy kryminalni zatrzymali mieszkańca Działdowa podejrzewanego o posiadanie i handel narkotykami. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie substancji odurzających wbrew przepisom ustawy o narkomani sprawcy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Weekend pełen kolizji i wypadków

10-02-2015

W miniony weekend 7-8 lutego br. doszło do kilku zdarzeń drogowych z udziałem kierujących samochodami. Niewątpliwie jedną z przyczyn tych zdarzeń była niesprzyjająca aura związana z dużymi opadami śniegu i wiatrem, które utrudniały jazdę kierowcom poruszającym się po drogach naszego

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).