Dziś jest Poniedziałek, 23 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Honorata, Iga, Jan, Marlena
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Kradli i niszczyli przewody komunikacyjne

27-11-2014

6 zarzutów niszczenia mienia, uszkodzenia, kradzieży i usiłowania kradzieży przewodów telekomunikacyjnych postawili działdowscy kryminalni dwójce mieszkańców Działdowa. Czynów tych 26-letnia Marta B. i 41-letni Mariusz R. dopuścili się w okresie wrzesień-listopad br. Ponadto mężczyzna ...

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

25-11-2014

W minionym tygodniu (17.11. – 23.11.2014) policjanci ujawnili i zatrzymali ogółem 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Wszyscy kierowali samochodami osobowymi znajdując się w stanie nietrzeźwości.

czytaj artykuł »

Przyniósł do szkoły marihuanę

25-11-2014

W czwartek 20 listopada policjanci z Działdowa interweniowali w jednej ze szkół na terenie gminy Działdowo. Powodem były narkotyki, które jeden z rodziców znalazł kilka dni wcześniej w plecaku swojego dziecka. Sprawę postanowił zgłosić szkole, a ta o sprawie poinformowała policję.

czytaj artykuł »

23-letnia kobieta dachowała Oplem Corsą

19-11-2014

Policjanci drogówki wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 15 listopada na trasie Iłowo-Białuty. Kierująca samochodem osobowym marki Opel Corsa jadąc drogą w kierunku Białut wypadła z drogi i dachowała.

czytaj artykuł »

Oni kierowali pojazdami na podwójnym gazie

19-11-2014

W minionym tygodniu (10-16 listopada) policjanci zatrzymali ogółem 7 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym gronie znajdowało się 5 kierowców samochodów osobowych, jeden rowerzysta oraz jeden motorowerzysta.

czytaj artykuł »

W Działdowie sfałszowano wyniki wyborów?

17-11-2014

Anonimowy informator donosi, że podczas prac komisji w obwodzie nr 12 (budynek MOSiR przy ulicy Robotniczej w Działdowie), jeden z członków komisji wyborczej został dwukrotnie przyłapany przez przewodniczącego komisji na wydawaniu podwójnych kart do głosowania.

czytaj artykuł »

Wyrabiał lewą kiełbaskę, teraz odpowie przed sądem

13-11-2014

Działdowscy policjanci interweniowali wobec jednego z mieszkańców gminy Rybno, który w zaciszu domowym bez wymaganych prawem zezwoleń wyrabiał wędliny dla prywatnych klientów. 35-latek na co dzień zajmujący się wyrobem produktów wędliniarskich w jednym z hipermarketów, przyznał, że w

czytaj artykuł »

Miał 100 gram amfetaminy. Odpowie przed sądem

13-11-2014

Policjanci z Działdowa podczas kontroli drogowej zatrzymali dwóch mieszkańców Lidzbarka, którzy przewozili 100 gramów amfetaminy. Pakunek z narkotykami znajdował się na podłodze auta przed siedzeniem pasażera. 33-latek przyznał, że to jego własność. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).