Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Pożar przy ulicy Jagiełły w Działdowie?

04-12-2014

W czwartek 4 grudnia około godziny 11.00 działdowscy strażacy zostali wezwani na interwencję. Z okna jednego z mieszkań w Działdowie wydobywał się dym.

czytaj artykuł »

Nie ustąpiła pierwszeństwa. Doszło do kolizji.

02-12-2014

Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia do którego doszło dzisiaj (2 grudnia br.) na ul. Hallera w Działdowie. W kolizji uczestniczyły dwa samochody osobowe. Żaden z uczestników zdarzenia, na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

czytaj artykuł »

Policjanci zatrzymali złodziei sklepowych

01-12-2014

Lidzbarscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy chwilę wcześniej dokonali kradzieży produktów spożywczych i przemysłowych w kilku sklepach na terenie Lidzbarka. Skradzione przedmioty zostały odzyskane, a dwóch mieszkańców powiatu ostródzkiego za kradzież odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Kradli i niszczyli przewody komunikacyjne

27-11-2014

6 zarzutów niszczenia mienia, uszkodzenia, kradzieży i usiłowania kradzieży przewodów telekomunikacyjnych postawili działdowscy kryminalni dwójce mieszkańców Działdowa. Czynów tych 26-letnia Marta B. i 41-letni Mariusz R. dopuścili się w okresie wrzesień-listopad br. Ponadto mężczyzna ...

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

25-11-2014

W minionym tygodniu (17.11. – 23.11.2014) policjanci ujawnili i zatrzymali ogółem 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Wszyscy kierowali samochodami osobowymi znajdując się w stanie nietrzeźwości.

czytaj artykuł »

Przyniósł do szkoły marihuanę

25-11-2014

W czwartek 20 listopada policjanci z Działdowa interweniowali w jednej ze szkół na terenie gminy Działdowo. Powodem były narkotyki, które jeden z rodziców znalazł kilka dni wcześniej w plecaku swojego dziecka. Sprawę postanowił zgłosić szkole, a ta o sprawie poinformowała policję.

czytaj artykuł »

23-letnia kobieta dachowała Oplem Corsą

19-11-2014

Policjanci drogówki wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 15 listopada na trasie Iłowo-Białuty. Kierująca samochodem osobowym marki Opel Corsa jadąc drogą w kierunku Białut wypadła z drogi i dachowała.

czytaj artykuł »

Oni kierowali pojazdami na podwójnym gazie

19-11-2014

W minionym tygodniu (10-16 listopada) policjanci zatrzymali ogółem 7 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym gronie znajdowało się 5 kierowców samochodów osobowych, jeden rowerzysta oraz jeden motorowerzysta.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).