Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Promile na drogach powiatu działdowskiego

27-01-2015

W minionym tygodniu (19-25.01.2015r.) policjanci zatrzymali dwóch kierujących, który zdecydował się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Włamał się do auta, został zatrzymany

27-01-2015

W nocy 20 stycznia po włamaniu do auta na jednej z posesji w gminie Iłowo i kradzieży głośników oraz radioodtwarzacza, mężczyzna zbiegł w nieznanym kierunku. Następnego dnia mieszkaniec gminy Iłowo został zatrzymany przez policjantów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi ...

czytaj artykuł »

Zakaz opuszczania kraju i dozór policji

21-01-2015

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakaz opuszczania kraju wobec 26 –letniego Piotra K. podejrzanego o posiadanie środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

21-01-2015

W minionym tygodniu (12-18 stycznia 2015r.) policjanci zatrzymali jednego kierującego, który zdecydował się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Płacił za zakupy skradzioną kartą bankomatową

16-01-2015

Kryminalni z Działdowa zatrzymali podejrzanego o dokonanie kradzieży pieniędzy,dokumentów, telefonu komórkowego oraz karty bankomatowej jednemu z mieszkańców miasta. Mężczyzna został zatrzymany i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Zatrzymany za narkotyki i fałszywe pieniądze

16-01-2015

Policyjny dozór otrzymał 30–latek z Działdowa za posługiwanie się fałszywymi 20-złotówkami. Dodatkowo mężczyzna odpowie przed sądem za posiadanie narkotyków. Policjanci zatrzymali także innego mieszkańca miasta, który najbliższe 10 lat może spędzić za kratkami, gdyż w jego mieszkaniu ...

czytaj artykuł »

Zatrzymani za 7 woreczków z amfetaminą

15-01-2015

Kryminalni z Działdowa zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Jedna z osób to 26-letni mieszkaniec Iłowa, przy którym policjanci ujawnili 7 woreczków z amfetaminą. Drugim z zatrzymanych jest 33-letni mieszkaniec Działdowa, który posiadał strzykawkę z zawartością rozrobionego ...

czytaj artykuł »

Na nowym prawku pojeździł tylko miesiąc

14-01-2015

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali sprawcę kolizji, który dzisiaj po godzinie 9:00 rano jadąc swoim nowym bmw wypadł z łuku drogi i wpadł do rowu. Młodemu kierowcy mundurowi zatrzymali prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny pojazdu, a sprawę skierowali do sądu.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).