Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Okradli 85-latkę i uciekli do hotelu

17-12-2014

Kryminalni z Działdowa zatrzymali 31-letnią kobietę oraz jej starszego o 8 lat znajomego. Mieszkańcy Działdowa podejrzani są o kradzież pieniędzy z mieszkania 85-letniej kobiety. Policjanci zatrzymali sprawców w jednym z hotelowych pokoi. Już wkrótce para usłyszy zarzuty.

czytaj artykuł »

Groźny pożar w Koszelewach. 45 strażaków w akcji.

15-12-2014

Do groźnego pożaru doszło 12 grudnia po godz. 18.00 na terenie Koszelew, gm. Rybno. Z nieustalonych jeszcze przyczyn zapaleniu uległa zbelowana słoma zgromadzona pod wiatą na terenie jednej z posesji.

czytaj artykuł »

Zwarcie instalacji przyczyną pożaru

15-12-2014

Przypuszczalnie zwarcie w instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru tablicy rozdzielczej prądu elektrycznego do jakiego doszło w jednym z budynków wielorodzinnych przy ul. Wolności w Działdowie.

czytaj artykuł »

Na siódemce zderzyły się trzy ciężarówki

10-12-2014

Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala po zderzeniu się trzech ciężarówek na drodze krajowej nr 7 w okolicach Napierek.

czytaj artykuł »

18-latek śmiertelnie potrącił pieszą na pasach

09-12-2014

88-letnia kobieta zmarła w szpitalu. Sprawcy grozi do 8 lat pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

czytaj artykuł »

W kilka minut zatrzymali podejrzanych

08-12-2014

Zaledwie kilka minut wystarczyło policjantom z Lidzbarka, aby zatrzymać podejrzanych o rozbój dwóch mieszkańców Lidzbarka i tamtejszej gminy. Mężczyźni mieli napaść na 33-latka i zabrać mu telefon oraz 800 złotych. Jeżeli 25 i 29-latkowi zostaną przedstawione zarzuty, to grożą im kary ...

czytaj artykuł »

Działdowscy policjanci w Sztafecie z MIKOŁAJEM

05-12-2014

Do udziału w sztafecie mundurowych zaprosił Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy oraz Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy - placówki Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Działdowie.

czytaj artykuł »

Kolizyjny czwartek czyli skutki przymrozków

05-12-2014

W ciągu zaledwie jednego dnia 6 zdarzeń drogowych z udziałem kierujących samochodami obsługiwali policjanci z Działdowa i Lidzbarka.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).