Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

'Wspólnik' komornika Sebastiana Sz. skazany

18-03-2015

Sebastian Sz. jest mławianinem. Pracował jako komornik przy Sądzie Rejonowym w Działdowie. Rok temu Sąd Rejonowy w Giżycku skazał go na rok i cztery miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

czytaj artykuł »

Nowy nabytek w OSP Lidzbark

17-03-2015

W sobotnie popołudnie, 14 marca na placu przy OSP Lidzbark na ul. Nowy Rynek odbyło się uroczyste przekazanie nowo zakupionego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Nieletni pod nadzorem policji

17-03-2015

Policjanci z Nidzicy i Działdowa przeprowadzili działania prewencyjne pod kryptonimem „Nieletni pod nadzorem”. Ich głównym celem było zapobieganie demoralizacji i przestępczości nieletnich z terenu tych właśnie miast.

czytaj artykuł »

Helikopter zabrał 7-letniego chłopca

17-03-2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Gminie Działdowo. W jego wyniku do szpitala w Olsztynie trafił 7-latek.

czytaj artykuł »

Mławianie pobili mieszkańca powiatu działdowskiego

17-03-2015

Trwają czynności policji w sprawie bójki i uszkodzenia mienia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie.

czytaj artykuł »

Chciał być bardzo sprytnym złodziejem...

16-03-2015

Podejrzanego o kradzież artykułów kosmetycznych policjanci zatrzymali w czwartek około godziny 15:30 w jednej z palcówek handlowych na terenie Działdowo. Sprawca skrupulatnie liczył żeby ukraść rzeczy tylko na 300 zł. Jednak perfumy nie były w promocji i mężczyzna odpowie za przestępstwo. ...

czytaj artykuł »

Handlowali nielegalnymi papierosami i alkoholem

13-03-2015

Działdowscy kryminalni zatrzymali dwie osoby z terenu gminy Iłowo-Osada, u których w mieszkaniu zabezpieczyli alkohol i papierosy bez polskich znaków akcyzy. Kobieta i mężczyzna są podejrzewani o nielegalną sprzedaż spirytusu i tytoniu.

czytaj artykuł »

Policjanci spotkali się z uczniami LO

12-03-2015

W KPP Działdowo we wtorek 10 marca gościli uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego z ul. Polnej w Działdowie. Okazją do wizyty młodzieży były Otwarte Jednostki Policji.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).