Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Zatrzymali trzech na podwójnym gazie

10-02-2015

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Dwóch z nich kierowało samochodami osobowymi a jeden motorowerem. Wszyscy kierujący byli nietrzeźwi.

czytaj artykuł »

Policyjny dozór dla dwóch działdowian

10-02-2015

Prokurator Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji wobec dwóch mieszkańców Działdowa, którzy w dniu 6 lutego br. działając wspólnie i w porozumieniu przy użyciu siły zmusili 24-latka z Działdowa do oddania telefonu komórkowego. Za wymuszenie rozbójnicze ...

czytaj artykuł »

Kierował autem bez uprawnień i miał narkotyki

10-02-2015

Policjanci prewencji zatrzymali mieszkańca Działdowa, który kierował autem pomimo braku posiadania do tego uprawnień. Ponadto w toku wykonywanych czynności u Adriana M. ujawnili woreczek z amfetaminą.

czytaj artykuł »

W Mławie znów znaleziono dopalacze

04-02-2015

Mimo wcześniejszych kontroli i konfiskaty podejrzanych substancji, właściciel sklepu nadal sprzedawał psychoaktywne środki.

czytaj artykuł »

Komornik sądowy twierdzi, że o niczym nie wiedział

03-02-2015

Jarosław Kluczkowski, komornik z Łodzi, był wczoraj przesłuchiwany w mławskiej prokuraturze. Za nim do Mławy przyjechali reporterzy z ogólnopolskich mediów.

czytaj artykuł »

Uśmierciła szczeniaki i wyniosła je do lasu

29-01-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności uśmiercenia szczeniaków przez mieszkankę Iłowa. O całym zdarzeniu policję poinformował brat podejrzanej. Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie zwierząt za zabicie zwierzęcia sprawcy grozi kara grzywny bądź pozbawienia wolności do roku. W ...

czytaj artykuł »

Wypadek na trasie Turza Wielka - Gralewo

29-01-2015

Policjanci z Rybna wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na jednej z dróg na terenie gminy. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowego z ciężarowym do szpitali w Działdowie i Olsztynie trafili dwaj uczestnicy wypadku.

czytaj artykuł »

Hołowczyc w mławskim sądzie. Nie przyznał się

28-01-2015

Zdaniem policji najbardziej znany Polski kierowca znacznie przekroczył prędkość na terenie powiatu mławskiego – o 114 kilometrów na godzinę.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).