Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Wypuścili podejrzanych o pobicie działdowianina

25-03-2015

„Do zatrzymania osób potrzebne są podstawy prawne, a w takim momencie interwencji, takich podstaw nie było”.

czytaj artykuł »

31 nidzickich kierowców z mandatami

25-03-2015

Weekend dla większości z nas to czas spotkań ze znajomymi, wspólna zabawa niejednokrotnie zakrapiana alkoholem. Niestety nie zawsze jednak pamiętamy o zapewnieniu sobie bezpiecznego powrotu do domu. 2,5 promila na rowerze, ponad 1,5 promila w samochodzie bez uprawnień i motorowerzysta z sądowym ...

czytaj artykuł »

Nidzica: Dwa wypadki, dwie osoby w szpitalu

25-03-2015

W poniedziałek 23 marca policjanci z Nidzicy dwukrotnie pracowali na miejscu wypadków samochodowych. Do pierwszego z nich doszło na drodze nr 7 k. Nidzicy. W zderzeniu dwóch pojazdów obrażeń doznał mężczyzna, którego przewieziono do szpitala. W drugim wypadku ucierpiał kierowca scani, który ...

czytaj artykuł »

Policjant który mi pomógł - konkurs

25-03-2015

Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie funkcjonariuszy Policji, którzy w ocenie społecznej charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem w zakresie indywidualnej pomocy osobom pokrzywdzonym przemocą w rodzinie.

czytaj artykuł »

Wypalał liście na posesji, spalił poloneza i fiata

22-03-2015

Policja ostrzega przed wypalaniem traw i liści. Taki sposób porządkowania działki jest nie tylko nielegalny ale przede wszystkim zagraża bezpieczeństwu ludzi i mienia. Przekonał się o tym 75- letni mieszkaniec Marianowa, który przy okazji palenia liści spalił dwa wyjątkowe auta.

czytaj artykuł »

Kierujący BMW wjechał w tył skręcającego Golfa

20-03-2015

Policja z Działdowa wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego obrażeń doznał mieszkaniec Wielkopolski.

czytaj artykuł »

Ćwiczyli zapobieganie stadionowej przemocy

20-03-2015

Oddział Prewencji Policji z Olsztyna oraz Nieetatowe Pododdziały Policji z Olsztyna, Działdowa, Mrągowa, Kętrzyna, Szczytna, Ostródy, Iławy, Nowego Miasta Lubawskiego i Nidzicy wzięły udział we wspólnych ćwiczeniach, które odbyły się na Stadionie Miejskim w Ostródzie. Blisko 300 policjantów ...

czytaj artykuł »

Ukrywał marihuanę i amfetaminę. Został zatrzymany

20-03-2015

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa, przy którym policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe z zawartością środków odurzających. Podejrzanego o posiadanie narkotyków policjanci zatrzymali podczas patrolowania miasta.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).