Dziś jest Poniedziałek, 22 stycznia 2018 r. Imieniny obchodzą : Anastazja, Dorian, Wincenty
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Poszukiwany: potrącił rowerzystę i uciekł

02-03-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego został potrącony 56-letni rowerzysta. Mężczyzna z podejrzeniem pękniętej śledziony przebywa w szpitalu.

czytaj artykuł »

Debatowali z seniorami o bezpieczeństwie

02-03-2015

Działdowscy policjanci we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Rybno zorganizowali debatę społeczną na temat bezpieczeństwa pod hasłem „Kieruj się rozsądkiem”. Przedmiotem spotkania, w którym uczestniczyli seniorzy z gminy Rybno, były zagadnienia związane z bezpieczeństwem ...

czytaj artykuł »

Komornik odpowie za brak nadzoru

26-02-2015

Krajowa Rada Komornicza w Warszawie wydała komunikat w sprawie łódzkiej kancelarii, której pracownik zajął ciągnik panu Radosławowi Zarembie z Kulan.

czytaj artykuł »

Ukradł telewizor okazało się, że to recydywa

26-02-2015

Mieszkaniec Działdowa został zatrzymany pod jednym z domów na terenie miasta. Kilka dni wcześniej ukradł z niego telewizor pod nieobecność domowników. Jak się okazało, ma on na swoim koncie jeszcze dwa inne włamania. Teraz przyjdzie mu się tłumaczyć przed sądem. Może mu grozić kara do ...

czytaj artykuł »

Oszustwa „na policjanta” – bądźmy ostrożni!

25-02-2015

Policjanci przestrzegają przed nową formą naciągania - "na policjanta". Jej ofiarą stała się m. in. mieszkanka Ełku, która straciła 15.000 zł.

czytaj artykuł »

23-latek zatrzymany z dopalaczami

25-02-2015

Patrol prewencji zatrzymał mieszkańca Działdowa, który przyspieszył na widok radiowozu, chcąc uniknąć spotkania z mundurowymi. Okazało się, że powodem były dopalacze. Za posiadanie substancji psychotropowych wbrew przepisom ustawy o narkomanii sprawcy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Pijany 25-latek uderzył w skarpę. Zginął pasażer.

24-02-2015

Trwają czynności policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku drogowego, w którym zginął 36-letni pasażer auta. Kierowca był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 1,80 promila alkoholu. Trafił do mławskiego aresztu.

czytaj artykuł »

Nie daj się nabrać na numer z PCK

22-02-2015

W ostatnim okresie mieszkańcy Działdowa za pośrednictwem ulotek ze znakiem Polskiego Czerwonego Krzyża są zachęcani do przekazywania używanej odzieży i tekstyliów. W wielu przypadkach wystawiona odzież nie jest w terminie odbierana przez firmę propagującą tę akcję.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).