Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Kolizja po alkoholu i bez uprawnień

07-12-2017

We wtorek 5 grudnia w godzinach wieczornych policjanci z Działdowa otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na terenie miasta. Autem podróżowało dwóch mężczyzn oraz jedna kobieta wszyscy znajdowali się pod wpływem alkoholu. Do kierowania pojazdem nikt się nie przyznawał. Wszyscy zostali

czytaj artykuł »

Kierowcy uważajcie! Kolejne potrącenie

05-12-2017

Działdowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem osoby pieszej. Do zdarzenia doszło w dniu 01.12.2017r. w godzinach popołudniowych. Funkcjonariusze przypominają o ostrożności, zdrowym rozsądku i noszeniu elementów odblaskowych.

czytaj artykuł »

Zginęła 38-letnia mieszkanka Działdowa

04-12-2017

30 listopada po godz. 13:00 w Michałówku na krajowej 7-ce jadąca w kierunku Płońska toyota wpadła w poślizg i dachowała. Pasażerka pojazdu po przewiezieniu do szpitala zmarła.

czytaj artykuł »

Dwie kobiety potrącone na pasach

30-11-2017

Tylko wczoraj na warmińsko- mazurskich drogach doszło do kilku potrąceń z udziałem osób pieszych. Zdarzeń, których można było uniknąć. Policjanci apelują o wzmożoną koncentrację zarówno kierowców jak i pieszych. Rozsądek, rozwaga, stosowanie się do zasad bezpieczeństwa i przepisów ...

czytaj artykuł »

Mieszkanka Działdowa oszukana na wnuczka

30-11-2017

Oszuści działający metodą ,,na wnuczka”, czy „na policjanta” wciąż próbują wykorzystać dobre serce oraz wrażliwość seniorów. Niestety przekonali się o tym mieszkańcy Działdowa. Jedna z trzech osób, do których zadzwonili przekazała im pieniądze.

czytaj artykuł »

Piesza potrącona przez samochód osobowy

25-11-2017

Policjanci ruchu drogowego z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem pieszej i osobowej renówki. Kobieta została potrącona przez auto podczas wejścia na jezdnię. Z obrażeniami ciała została zabrana przez karetkę pogotowia do szpitala w Działdowie.

czytaj artykuł »

Kolejni działdowianie trafili za kratki

22-11-2017

Kolejni działdowianie trafili za kratki. Dwóch 32-letnich mężczyzn zostało zatrzymanych przez policjantów prewencji na terenie miasta. Obaj mieli do odbycia karę pozbawienia wolności za wcześniej dokonane przestępstwa.

czytaj artykuł »

Odpowiedzą za posiadanie amfetaminy

22-11-2017

Dwaj mieszkańcy Działdowa nie unikną odpowiedzialności za posiadanie narkotyków. Mężczyźni zostali zatrzymani przez patrol prewencji na jednej z ulic w mieście. Przy obu policjanci znaleźli woreczki z zawartością amfetaminy. Za przestępstwo posiadania narkotyków grożą im kary do 3 lat ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).