Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Komornik sądowy twierdzi, że o niczym nie wiedział

03-02-2015

Jarosław Kluczkowski, komornik z Łodzi, był wczoraj przesłuchiwany w mławskiej prokuraturze. Za nim do Mławy przyjechali reporterzy z ogólnopolskich mediów.

czytaj artykuł »

Uśmierciła szczeniaki i wyniosła je do lasu

29-01-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności uśmiercenia szczeniaków przez mieszkankę Iłowa. O całym zdarzeniu policję poinformował brat podejrzanej. Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie zwierząt za zabicie zwierzęcia sprawcy grozi kara grzywny bądź pozbawienia wolności do roku. W ...

czytaj artykuł »

Wypadek na trasie Turza Wielka - Gralewo

29-01-2015

Policjanci z Rybna wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano na jednej z dróg na terenie gminy. W wyniku zderzenia dwóch aut osobowego z ciężarowym do szpitali w Działdowie i Olsztynie trafili dwaj uczestnicy wypadku.

czytaj artykuł »

Hołowczyc w mławskim sądzie. Nie przyznał się

28-01-2015

Zdaniem policji najbardziej znany Polski kierowca znacznie przekroczył prędkość na terenie powiatu mławskiego – o 114 kilometrów na godzinę.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

27-01-2015

W minionym tygodniu (19-25.01.2015r.) policjanci zatrzymali dwóch kierujących, który zdecydował się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Włamał się do auta, został zatrzymany

27-01-2015

W nocy 20 stycznia po włamaniu do auta na jednej z posesji w gminie Iłowo i kradzieży głośników oraz radioodtwarzacza, mężczyzna zbiegł w nieznanym kierunku. Następnego dnia mieszkaniec gminy Iłowo został zatrzymany przez policjantów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi ...

czytaj artykuł »

Zakaz opuszczania kraju i dozór policji

21-01-2015

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakaz opuszczania kraju wobec 26 –letniego Piotra K. podejrzanego o posiadanie środków odurzających wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

21-01-2015

W minionym tygodniu (12-18 stycznia 2015r.) policjanci zatrzymali jednego kierującego, który zdecydował się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).