Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Wypadek na E7 w Mławie. Trzy osoby ranne.

04-05-2015

Do wypadku doszło w niedzielę 3 maja ok. godz. 16.50 na drodze krajowej nr 7, przy skrzyżowaniu z ulicą Płocką w Mławie. Po piętnastolatkę przyleciał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

czytaj artykuł »

Za gwałt na 2-letniej córce dostał 5 lat więzienia

04-05-2015

Taki wyrok wydał Sąd Okręgowy w Elblągu. Mieszkaniec Iłowa oprócz tego ma 5-letni zakaz kontaktowania się ze swoim dzieckiem.

czytaj artykuł »

Strażacy uratowali dziecko z płonącego budynku

04-05-2015

W środę 29 kwietnia około godziny drugiej doszło do pożaru budynku mieszkalnego przy ul. Wiśniowej w Nidzicy. Po wpłynięciu informacji do stanowiska kierowania KP PSP w Nidzicy, na miejsce natychmiast udały się dwa pojazdy pożarnicze z miejscowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

czytaj artykuł »

17 wypadków, 2 osoby nie żyją, 22 ranne

04-05-2015

17 wypadków, 2 osoby zginęły, 22 zostały ranne, ponad 130 kolizji i około 50 nietrzeźwych kierujących – tak wygląda wstępny bilans drogowy na Warmii i Mazurach. Mimo, że zdarzeń było mniej niż w latach ubiegłych, były one bardziej tragiczne w skutkach.

czytaj artykuł »

Zdarzenie drogowe z udziałem trzech aut

29-04-2015

Policjanci działdowskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. W wyniku zderzenia aut obrażenia odniosła pasażerka jednego z pojazdów.

czytaj artykuł »

Chciała wyjść przez balkon i złamała obie nogi

27-04-2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w wyniku którego 47-letnia mieszkanka gminy Działdowo połamała obie nogi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta chciała wyjść przez balkon, ponieważ drzwi mieszkania, w którym się znajdowała były zamknięte. W konsekwencji spadła z wysokości ...

czytaj artykuł »

Potrącona 3-latka zabrana śmigłowcem do szpitala

23-04-2015

Policjanci badają okoliczności potrącenia 3-letniej dziewczynki. Za niewłaściwe sprawowanie opieki nad dzieckiem matce grozi kara grzywny lub nagany.

czytaj artykuł »

W Kozłowie doszło do groźnego pożaru

22-04-2015

20 kwietnia br około godz. 10:30 zapalił się dach i poddasze budynku mieszkalnego w Kozłowie.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).