Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Wcześniej stracił prawko. Teraz miał 3,40 promila.

22-05-2015

Patrol policji z posterunku w Strzegowie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę, który chwilę wcześniej zjechał z drogi do rowu. Jak się okazało, już wcześniej stracił prawo jazdy.

czytaj artykuł »

Citroen zderzył się z ciężarowym Volvo

22-05-2015

Policjanci wyjaśnili okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem osobówki i ciężarowego Volvo. Auta zderzyły się. Żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń.

czytaj artykuł »

Pierwszy kierowca stracił prawko za prędkość

22-05-2015

Funkcjonariusze drogówki podczas pełnienia służby na terenie gminy Rybno zarejestrowali pojazd, który poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością 105km/h.

czytaj artykuł »

Policjant próbował okraść TIRa w Działdowie

22-05-2015

Funkcjonariusz mazowieckiej policji wraz z kompanami usiłowali ukraść ciężarówkę z drogim towarem. Działdowscy policjanci go wypuścili.

czytaj artykuł »

Ukradł portfel pobitemu koledze

20-05-2015

Policjanci interweniowali w związku z podejrzeniem pobicia mężczyzny w Działdowie. Poszkodowanego mieszkańca Działdowa policjanci zastali w towarzystwie dwóch innych mężczyzn. Jak okazało się, jeden z nich po zdarzeniu zabrał portfel poszkodowanego.

czytaj artykuł »

Policjanci ‘wysuszyli’ 21 mandatów karnych

20-05-2015

Jak wynika z policyjnych statystyk główną przyczyną wypadków drogowych jest nadmierna prędkość. Zaostrzenie przepisów w tym zakresie ma wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa na drodze. W świetle nowych zasad kierujący, którzy w obszarze zabudowanym będą poruszali się pojazdem z prędkością ...

czytaj artykuł »

Kozłowo: ukradli rzeczy o wartości prawie 7.500 zł

18-05-2015

Dwóm mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia za kradzież z włamaniem do mieszkania. Policjanci ustalili i zatrzymali ich po tygodniu od momentu popełnienia przestępstwa. Łupem włamywaczy padł m. in. sonar, nawigacja samochodowa, elektronarzędzia, szkatułka z biżuterią. W piątek obaj ...

czytaj artykuł »

Kierowca BMW miał trawkę...

18-05-2015

Policjanci drogówki zatrzymali mieszkańca gminy Płośnica, w którego samochodzie znaleźli marihuanę. Mężczyznę zatrzymano. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).