Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Mławianie pobili mieszkańca powiatu działdowskiego

17-03-2015

Trwają czynności policji w sprawie bójki i uszkodzenia mienia na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie.

czytaj artykuł »

Chciał być bardzo sprytnym złodziejem...

16-03-2015

Podejrzanego o kradzież artykułów kosmetycznych policjanci zatrzymali w czwartek około godziny 15:30 w jednej z palcówek handlowych na terenie Działdowo. Sprawca skrupulatnie liczył żeby ukraść rzeczy tylko na 300 zł. Jednak perfumy nie były w promocji i mężczyzna odpowie za przestępstwo. ...

czytaj artykuł »

Handlowali nielegalnymi papierosami i alkoholem

13-03-2015

Działdowscy kryminalni zatrzymali dwie osoby z terenu gminy Iłowo-Osada, u których w mieszkaniu zabezpieczyli alkohol i papierosy bez polskich znaków akcyzy. Kobieta i mężczyzna są podejrzewani o nielegalną sprzedaż spirytusu i tytoniu.

czytaj artykuł »

Policjanci spotkali się z uczniami LO

12-03-2015

W KPP Działdowo we wtorek 10 marca gościli uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego z ul. Polnej w Działdowie. Okazją do wizyty młodzieży były Otwarte Jednostki Policji.

czytaj artykuł »

Policja podsumowała trzeźwy poranek

12-03-2015

W poniedziałek policjanci z powiatu działdowskiego przeprowadzili na drogach działania pn. Trzeźwy poranek ukierunkowane na kierowców poruszających się drogami powiatu a wsiadającymi za kółko pod działaniem alkoholu.

czytaj artykuł »

Jest zarzut dla asesora w sprawie ciągnika

10-03-2015

Zarzut przekroczenia uprawnień usłyszał asesor komorniczy z łódzkiej kancelarii, który w listopadzie ubiegłego roku bezprawnie zajął ciągnik Radosława Zaremby, rolnika spod Mławy. Michał K. 9 marca stawił się w płockiej prokuraturze. Nie przyznał do stawianego mu zarzutu.

czytaj artykuł »

Troje rannych. Jedna osoba nie żyje.

09-03-2015

Policjanci mieli sporo pracy w miniony weekend. W trzech wypadkach troje uczestników doznało obrażeń, a 19-letni kierowca poniósł śmierć.

czytaj artykuł »

11-letni rowerzysta potrącony przez osobówkę

06-03-2015

Policjanci drogówki z Działdowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Kurki. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 11-letni mieszkaniec gminy Działdowo.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).