Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Wypalał liście na posesji, spalił poloneza i fiata

22-03-2015

Policja ostrzega przed wypalaniem traw i liści. Taki sposób porządkowania działki jest nie tylko nielegalny ale przede wszystkim zagraża bezpieczeństwu ludzi i mienia. Przekonał się o tym 75- letni mieszkaniec Marianowa, który przy okazji palenia liści spalił dwa wyjątkowe auta.

czytaj artykuł »

Kierujący BMW wjechał w tył skręcającego Golfa

20-03-2015

Policja z Działdowa wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego obrażeń doznał mieszkaniec Wielkopolski.

czytaj artykuł »

Ćwiczyli zapobieganie stadionowej przemocy

20-03-2015

Oddział Prewencji Policji z Olsztyna oraz Nieetatowe Pododdziały Policji z Olsztyna, Działdowa, Mrągowa, Kętrzyna, Szczytna, Ostródy, Iławy, Nowego Miasta Lubawskiego i Nidzicy wzięły udział we wspólnych ćwiczeniach, które odbyły się na Stadionie Miejskim w Ostródzie. Blisko 300 policjantów ...

czytaj artykuł »

Ukrywał marihuanę i amfetaminę. Został zatrzymany

20-03-2015

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa, przy którym policjanci ujawnili dwa woreczki strunowe z zawartością środków odurzających. Podejrzanego o posiadanie narkotyków policjanci zatrzymali podczas patrolowania miasta.

czytaj artykuł »

'Wspólnik' komornika Sebastiana Sz. skazany

18-03-2015

Sebastian Sz. jest mławianinem. Pracował jako komornik przy Sądzie Rejonowym w Działdowie. Rok temu Sąd Rejonowy w Giżycku skazał go na rok i cztery miesiące pozbawienia wolności w zawieszeniu na trzy lata.

czytaj artykuł »

Nowy nabytek w OSP Lidzbark

17-03-2015

W sobotnie popołudnie, 14 marca na placu przy OSP Lidzbark na ul. Nowy Rynek odbyło się uroczyste przekazanie nowo zakupionego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Nieletni pod nadzorem policji

17-03-2015

Policjanci z Nidzicy i Działdowa przeprowadzili działania prewencyjne pod kryptonimem „Nieletni pod nadzorem”. Ich głównym celem było zapobieganie demoralizacji i przestępczości nieletnich z terenu tych właśnie miast.

czytaj artykuł »

Helikopter zabrał 7-letniego chłopca

17-03-2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Gminie Działdowo. W jego wyniku do szpitala w Olsztynie trafił 7-latek.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).