Dziś jest Niedziela, 17 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Potrącona 3-latka zabrana śmigłowcem do szpitala

23-04-2015

Policjanci badają okoliczności potrącenia 3-letniej dziewczynki. Za niewłaściwe sprawowanie opieki nad dzieckiem matce grozi kara grzywny lub nagany.

czytaj artykuł »

W Kozłowie doszło do groźnego pożaru

22-04-2015

20 kwietnia br około godz. 10:30 zapalił się dach i poddasze budynku mieszkalnego w Kozłowie.

czytaj artykuł »

Pożar wywołało nieumyślne zaprószenie ognia

22-04-2015

W jednej z miejscowości w gminie Lidzbark doszło do pożaru na skutek nieumyślnego zaprószenia ognia. Zniszczeniu uległy drzewka ozdobne i ogrodzenie na jednej z prywatnych posesji. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

czytaj artykuł »

Motorowerem uderzył w hondę civic

22-04-2015

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji, która miała miejsce na jednej z ulic w centrum miasta. W zdarzeniu uczestniczyli kierowca motoroweru oraz podróżujący samochodem osobowym honda.

czytaj artykuł »

Mężczyzna spadł z roweru. Lekarz stwierdził zgon

21-04-2015

15 kwietnia około godz. 13.45 w Mławie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że przy ul. Nowowiejskiej w Mławie na posesji leży nieprzytomny mężczyzna, który spadł z roweru.

czytaj artykuł »

Fałszywy alarm bombowy w Mławie

16-04-2015

Mławscy policjanci zatrzymali sprawcę fałszywego alarmu, który powiadomił telefonicznie, że na terenie szkoły podstawowej w gminie Wiśniewo podłożył ładunek wybuchowy. Ewakuowano ponad 100 osób. Sprawcy grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Nidzica: Kilkakrotnie okradł sąsiada

16-04-2015

Kryminalni zatrzymali Patryka S., który czterokrotnie włamywał się i okradł sąsiada. Jego łupem padły części samochodowe, dwa radioodtwarzacze. Razem ze swoim kolegą rozebrał skradzione rzeczy i sprzedał na złom, a radia samochodowe dał bratu i ojcu. Wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży ...

czytaj artykuł »

Nidzica: Za zakupy płacił skradzioną kartą

16-04-2015

Nidziccy Kryminalni zatrzymali 22-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży portfela w salonie gier. Tuż po zdarzeniu mężczyzna pojechał do sklepu, gdzie za zakupy płacił skradzioną kartą zbliżeniową. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży do którego się przyznał. Akt oskarżenia

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).