Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Przyznał się do włamania do garażu

02-04-2015

Działdowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do garażu i kradzież skrzynki z narzędziami oraz kluczy. 25-latek nie kwestionował swojej winy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Młodzież z wizytą u działdowskich policjantów

31-03-2015

Wzorem lat ubiegłych w ramach XII Edycji „Dnia Przedsiębiorczości” objętego honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, gośćmi działdowskich policjantów była młodzież szkół średnich z terenu powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Nie dostosował prędkości i uderzył w drzewo

30-03-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w czwartkowy wieczór na drodze wojewódzkiej 544 prowadzącej z Iłowa do Działdowa.

czytaj artykuł »

Znaleźli 1200 papierosów bez akcyzy

30-03-2015

Policjanci wydziału kryminalnego działdowskiej komendy zatrzymali 36-latka z Działdowa. W mieszkaniu mężczyzny zabezpieczyli papierosy różnych marek, które mężczyzna najprawdopodobniej przechowywał nielegalnie.

czytaj artykuł »

Wypuścili podejrzanych o pobicie działdowianina

25-03-2015

„Do zatrzymania osób potrzebne są podstawy prawne, a w takim momencie interwencji, takich podstaw nie było”.

czytaj artykuł »

31 nidzickich kierowców z mandatami

25-03-2015

Weekend dla większości z nas to czas spotkań ze znajomymi, wspólna zabawa niejednokrotnie zakrapiana alkoholem. Niestety nie zawsze jednak pamiętamy o zapewnieniu sobie bezpiecznego powrotu do domu. 2,5 promila na rowerze, ponad 1,5 promila w samochodzie bez uprawnień i motorowerzysta z sądowym ...

czytaj artykuł »

Nidzica: Dwa wypadki, dwie osoby w szpitalu

25-03-2015

W poniedziałek 23 marca policjanci z Nidzicy dwukrotnie pracowali na miejscu wypadków samochodowych. Do pierwszego z nich doszło na drodze nr 7 k. Nidzicy. W zderzeniu dwóch pojazdów obrażeń doznał mężczyzna, którego przewieziono do szpitala. W drugim wypadku ucierpiał kierowca scani, który ...

czytaj artykuł »

Policjant który mi pomógł - konkurs

25-03-2015

Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie funkcjonariuszy Policji, którzy w ocenie społecznej charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem w zakresie indywidualnej pomocy osobom pokrzywdzonym przemocą w rodzinie.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).