Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

CBA zakończyło czynności w Starostwie Powiatowym

09-04-2015

Skierowano do UOKiK w Warszawie informację o podejrzeniu zmowy przetargowej. Złożono też zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstw.

czytaj artykuł »

Policjanci podsumowali świąteczny weekend

09-04-2015

W dniach 3-6 kwietnia br. na terenie podległym KPP Działdowo zostały przeprowadzone działania kontrolno-prewencyjne na drogach naszego powiatu związane z obchodzonymi w tym czasie Świętami Wielkiej Nocy.

czytaj artykuł »

Policjanci przyłapali go na kradzieży węgla

09-04-2015

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa, który włamał się do jednego z budynków na terenie miasta z zamiarem kradzieży węgla. Powziętego celu nie osiągnął ponieważ na gorącym uczynku zatrzymali go policjanci.

czytaj artykuł »

Wtargnął do budynku i zaatakował pracownicę

07-04-2015

Kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności grozi Robertowi K. za usiłowanie rozboju. Mężczyzna po tym jak wtargnął do jednego z budynków w gminie Nidzica zaatakował pracownicę żądając od niej pieniędzy i telefonu. Dzięki szybkiej interwencji policjantów sprawca został zatrzymany.

czytaj artykuł »

Nidzica: Po napadzie na stację ukrył się z słomie

07-04-2015

Nidziccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o napad na pracowników stacji paliw. Jeden z nich grożąc bronią zażądał pieniędzy. W konsekwencji zabrał papierosy, alkohol i pieniądze. Bezpośrednio po zdarzeniu w ręce funkcjonariuszy trafił 21-latek, a kilka godzin później ...

czytaj artykuł »

Mieszkańcowi Działdowa postawiono 24 zarzuty

03-04-2015

Do 15 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa, który został zatrzymany w związku z podejrzeniem usiłowania kradzieży z włamaniem do przyczepy gastronomicznej przy jednym z handlowców na terenie miasta.

czytaj artykuł »

Weterynarz znęcał się nad zwierzętami

03-04-2015

Lekarz, u którego biegli stwierdzili częściową niepoczytalność, nadal będzie mógł wykonywać swój zawód. Zapadł wyrok w tej sprawie.

czytaj artykuł »

Miał 7 gramów narkotyków, posiedzi nawet 3 lata

02-04-2015

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali 33-latka z Działdowa podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczyli kilka woreczków z zawartością białego proszku i z suszem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).