Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Mieszkaniec Kozłowa kradł i niszczył

03-07-2015

34-letni mieszkaniec gm. Kozłowo najbliższe trzy miesiące spędzi w Areszcie Śledczym. Trafił tam wczoraj po serii dokonanych włamań, kradzieży i zniszczeń. Mężczyźnie przedstawiono łącznie 5 zarzutów za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Podpalał, bo chciał uczestniczyć w gaszeniu

03-07-2015

18-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego w ciągu ostatnich kilku miesięcy zniszczył mienie o wartości blisko 100 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Ukrywał się przed policją, złapali go antyterroryści

29-06-2015

Nidziccy kryminalni przy udziale policjantów z Sekcji Antyterrorystycznej KWP w Olsztynie zatrzymali nidziczanina. Mężczyzna był poszukiwany od marca bieżącego roku do odbycia 2,5 roku pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Kradli po sąsiedzku, poniosą konsekwencje

29-06-2015

Dwóch mieszkańców gminy Iłowo-Osada okradło sąsiada. Mężczyźni włamali się wynajmowanego przez niego magazynu i ukradli m.in. żeliwne grzejniki. Dzień po zdarzeniu, zostali zatrzymani przez policjantów. Grożą im kary 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Prędkość i wymuszenia - wypadki w weekend

22-06-2015

Oto główne przyczyny weekendowych zdarzeń drogowych w naszym powiecie.

czytaj artykuł »

Policja zabezpieczała przejazd rowerzystów

22-06-2015

Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenne popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach. Nad ich bezpieczeństwem czuwały służby mundurowe – ...

czytaj artykuł »

Śmiertelny wypadek na siódemce

20-06-2015

Jedna osoba nie żyje, 2 dzieci i 2 dorosłych w szpitalu to bilans wypadku do jakiego doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 7 koło Nidzicy. Przez 4 godziny droga była całkowicie zablokowana. Policjanci razem z prokuratorem będą wyjaśniać przyczyny wypadku.

czytaj artykuł »

Ściągnęli kota z piętnastometrowego drzewa

20-06-2015

We środę 17 czerwca w Działdowie Zastęp Straży Pożarnej z Działdowa uczestniczył w akcji ratowania półrocznego kota. Zwierzę, jak się dowiedzieliśmy, przesiedziało na drzewie blisko 28 godzin.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).