Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Nidzica: Kilkakrotnie okradł sąsiada

16-04-2015

Kryminalni zatrzymali Patryka S., który czterokrotnie włamywał się i okradł sąsiada. Jego łupem padły części samochodowe, dwa radioodtwarzacze. Razem ze swoim kolegą rozebrał skradzione rzeczy i sprzedał na złom, a radia samochodowe dał bratu i ojcu. Wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży ...

czytaj artykuł »

Nidzica: Za zakupy płacił skradzioną kartą

16-04-2015

Nidziccy Kryminalni zatrzymali 22-latka podejrzanego o dokonanie kradzieży portfela w salonie gier. Tuż po zdarzeniu mężczyzna pojechał do sklepu, gdzie za zakupy płacił skradzioną kartą zbliżeniową. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży do którego się przyznał. Akt oskarżenia

czytaj artykuł »

Nieszczepiony pies pogryzł 47-letnią kobietę

16-04-2015

Kobieta idąc w pobliżu przystanku autobusowego została zaatakowana przez luzem biegające psy. Jeden zaatakował ją i ugryzł.

czytaj artykuł »

Z policją udaremniła wujkowi jazdę po pijanemu

15-04-2015

Dzięki wzorowej postawie mieszkanki gminy Płośnica, Policja zatrzymała nietrzeźwego mieszkańca tej gminy, który zamierzał wsiąść za kierownicę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Spędzili za kratami trzy tygodnie. Niewinnie

13-04-2015

Policja oskarżyła ich o próbę wyłudzenia od starszych osób kilkudziesięciu tysięcy złotych metodą „na wnuczka”, nie mając żadnych dowodów.

czytaj artykuł »

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie starostwa

13-04-2015

Postępowanie dotyczy podejrzenia osiągnięcia korzyści majątkowej przez przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Mławie.

czytaj artykuł »

Młodzież zainteresowana pracą w policji

13-04-2015

Kolejny raz policjanci z Działdowa z pracownikiem kadr prezentowali specyfikę swojej pracy oraz proces rekrutacji jaki obowiązuje kandydatów na policjantów. Tym razem odbyło się to w ramach Targów Edukacji i Pracy organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP pod patronatem Starosty. ...

czytaj artykuł »

Kolizja na ul. Kościuszki w Działdowie

10-04-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Działdowie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych do szpitala trafił jeden z uczestników zdarzenia.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).