Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Z policjantami rozmawiali o demoralizacji

17-05-2015

Asystent ds. Nieletnich i Patologii z KPP w Działdowie spotkał się z uczniami Gimnazjum nr 2. Powodem były pogadanki na temat bezpieczeństwa nieletnich, zagrożenie demoralizacją i odpowiedzialność tych osób za popełnione czyny zabronione.

czytaj artykuł »

Pijany mężczyzna skatował psa kijem od szczotki

13-05-2015

Policjanci z Rybna wyjaśnili okoliczności zdarzenia, którego ofiarą stał się bezpański pies. Kundelek po uderzeniach kijem doznał obrażeń łapy, oka i pyska. Podejrzany o pobicie psa mieszkaniec gminy Rybno był pijany. Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem.

czytaj artykuł »

Zajechał drogę Mazdzie. Doszło do zderzenia.

08-05-2015

Policjanci prewencji pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń.

czytaj artykuł »

Pacjentka szpitala chciała wyskoczyć z 2 piętra

06-05-2015

Policjanci interweniowali w sprawie pacjentki oddziału wewnętrznego szpitala w Działdowie, która chciała wyskoczyć z drugiego piętra budynku.

czytaj artykuł »

Rowerzysta potrącony przez osobówkę

06-05-2015

Policjanci z Lidzbarka pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i osobowego renault. Na skutek potrącenia przez kierującą samochodem w szpitalu znalazł się kierowca jednośladu. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

czytaj artykuł »

Potrącony 10-latek trafił do szpitala w Olsztynie

05-05-2015

Nidziccy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 10-latka na przejściu dla pieszych. Dziecko ze złamaną nogą trafiło do szpitala w Olsztynie.

czytaj artykuł »

Samochód osobowy potrącił 13-latkę

05-05-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem pieszej. W wyniku potrącenia przez kierującego samochodem osobowym marki Toyota Avensis, do szpitala trafiła 13-latka z gminy Płośnica.

czytaj artykuł »

Czterech kierowców na podwójnym gazie

05-05-2015

W minionym tygodniu (27.04.-03.05) policjanci zatrzymali czterech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Dwóch z nich kierowało samochodami osobowymi, jeden motorowerem i jeden ciągnikiem.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).