Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Zdarzenie drogowe z udziałem trzech aut

29-04-2015

Policjanci działdowskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem trzech samochodów osobowych. W wyniku zderzenia aut obrażenia odniosła pasażerka jednego z pojazdów.

czytaj artykuł »

Chciała wyjść przez balkon i złamała obie nogi

27-04-2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w wyniku którego 47-letnia mieszkanka gminy Działdowo połamała obie nogi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta chciała wyjść przez balkon, ponieważ drzwi mieszkania, w którym się znajdowała były zamknięte. W konsekwencji spadła z wysokości ...

czytaj artykuł »

Potrącona 3-latka zabrana śmigłowcem do szpitala

23-04-2015

Policjanci badają okoliczności potrącenia 3-letniej dziewczynki. Za niewłaściwe sprawowanie opieki nad dzieckiem matce grozi kara grzywny lub nagany.

czytaj artykuł »

W Kozłowie doszło do groźnego pożaru

22-04-2015

20 kwietnia br około godz. 10:30 zapalił się dach i poddasze budynku mieszkalnego w Kozłowie.

czytaj artykuł »

Pożar wywołało nieumyślne zaprószenie ognia

22-04-2015

W jednej z miejscowości w gminie Lidzbark doszło do pożaru na skutek nieumyślnego zaprószenia ognia. Zniszczeniu uległy drzewka ozdobne i ogrodzenie na jednej z prywatnych posesji. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

czytaj artykuł »

Motorowerem uderzył w hondę civic

22-04-2015

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji, która miała miejsce na jednej z ulic w centrum miasta. W zdarzeniu uczestniczyli kierowca motoroweru oraz podróżujący samochodem osobowym honda.

czytaj artykuł »

Mężczyzna spadł z roweru. Lekarz stwierdził zgon

21-04-2015

15 kwietnia około godz. 13.45 w Mławie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że przy ul. Nowowiejskiej w Mławie na posesji leży nieprzytomny mężczyzna, który spadł z roweru.

czytaj artykuł »

Fałszywy alarm bombowy w Mławie

16-04-2015

Mławscy policjanci zatrzymali sprawcę fałszywego alarmu, który powiadomił telefonicznie, że na terenie szkoły podstawowej w gminie Wiśniewo podłożył ładunek wybuchowy. Ewakuowano ponad 100 osób. Sprawcy grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).