Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Podczas startu awionetka runęła do zagajnika leśnego

07-08-2017

Policjanci z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia lotniczego z udziałem awionetki. Najprawdopodobniej podczas startu, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, samolot spadł i uderzył w rosnące nieopodal drzewa. Awionetką podróżowały dwie osoby, które na szczęście nie odniosły obrażeń.

czytaj artykuł »

Uderzył w drzewo i odjechał. Był nietrzeźwy.

07-08-2017

Policjanci ruchu drogowego interweniowali w związku z zawiadomieniem dotyczącym zderzenia samochodu osobowego z drzewem. Kierowca obejrzał pojazd i odjechał z miejsca zdarzenia. W jego ujęciu pomogli świadkowie. Okazało się, że kierujący autem znajdował się w stanie po spożyciu alkoholu. ...

czytaj artykuł »

Dwie potrącone rowerzystki trafiły do szpitala

02-08-2017

Do pierwszego z wczorajszych (01.08.2017) potrąceń rowerzystek w powiecie działdowskim doszło tuż po godz. 13:00 na jednej z ulic w Działdowie.

czytaj artykuł »

W zamian za nocleg okradł właściciela

01-08-2017

Mieszkaniec Działdowa w zamian za pomoc na działce i przy pracach ogrodowych pozwalał nocować w swoim mieszkaniu innemu Działdowianinowi. Jednak po kilku dniach zauważył, że z jego mieszkania zaczynają ginąć różne rzeczy. Podejrzewając, że może za tym stać „pomocnik” o wszystkim

czytaj artykuł »

47-letni kierowca nie żyje, pasażerka w szpitalu

31-07-2017

Nidziccy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku samochodowego, w którym zginął 47-latek. Pasażerka w stanie ciężkim trafiła do szpitala w Działdowie.

czytaj artykuł »

Szedł nocą bez odblasku, potrącił go samochód

31-07-2017

Policjanci z Lidzbarka wyjaśniali okoliczności potrącenia pieszego przez osobowe Audi. Kierujący samochodem jadąc drogą 544 na prostym odcinku drogi potrącił idącego drogą pieszego. 35-latek nie posiadał elementów odblaskowych. Z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

czytaj artykuł »

Jeden pod wpływem, drugi z zakazem

30-07-2017

Każdy uczestnik ruchu drogowego powinien znać zasady poruszania się po drodze. To , że nie wsiadamy za kierownicę bez wymaganych do tego uprawnień i bez odpowiednich dokumentów, a tym bardziej po spożyciu alkoholu wie każdy kierowca. Mimo zaostrzenia przepisów prawnych w tym zakresie i dotkliwych ...

czytaj artykuł »

Kierująca Oplem, nie ustąpiła pierwszeństwa VW Polo

28-07-2017

Dwie osoby trafiły do szpitala w Działdowie po zderzeniu osobowego Opla z VW Polo. Kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem doprowadzając do zderzenia obu aut. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).