Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Bez prawka, cudzym autem uderzył w słup

07-06-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w wyniku którego uszkodzeniu uległ samochód osobowy, a pasażerka pojazdu znajduje się na obserwacji w szpitalu w Działdowie.

czytaj artykuł »

12-latek na rowerze potrącony przez samochód

07-06-2015

Policjanci drogówki pracowali na miejscu wypadku, w wyniku którego obrażeń doznał 12-latek z Działdowa. Okoliczności zderzenia kierującego jednośladem i osobowej renówki wyjaśni prowadzone przez policję postępowanie.

czytaj artykuł »

Policja na festynie rodzinnym w Lidzbarku

02-06-2015

Ostatnia niedziela maja sprzyjała w wielu miejscowościach powiatu działdowskiego spotkaniom rodzinnym. Do uczestnictwa w spotkaniach włączyła się również Policja. Policjantki z Lidzbarka i Działdowa aktywnie włączyły się w zabawę z dziećmi i ich rodzicami prezentując akcesoria i sprzęt ...

czytaj artykuł »

Stadko kaczek postawiło policję na nogi

01-06-2015

Piątek 29 maja, godzina 18:00. Do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Działdowie dzwoni osoba z informacją, że po jednej z ulic, nieopodal szpitala spaceruje „matka z 13-ciorgiem potomstwa”.

czytaj artykuł »

Przyszedł do pracy mając we krwi ponad 1 promil

26-05-2015

Policjanci z Lidzbarka interweniowali w sprawie nietrzeźwego pracownika w jednym z zakładów na terenie miasta. Zaniepokojony niecodziennym stanem pracownika inny pracownik tej firmy poprosił o pomoc policję. Okazało się, że mężczyzna podjął pracę będąc pod znacznym działaniem alkoholu. ...

czytaj artykuł »

Ojciec postrzelił syna z wiatrówki

26-05-2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności postrzelenia z wiatrówki 22-latka. Chłopak z raną postrzałową ręki trafił do szpitala, po tym jak jego ojciec zranił go strzałem z wiatrówki. Ojcu za narażenie syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia może grozić do 3 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

Potrącił rowerzystę, stracił prawo jazdy

25-05-2015

Policjanci drogówki pracowali na miejscu wypadku, w wyniku którego potrącony przez osobowego Passata rowerzysta wylądował w rowie. Kierowca jednośladu pozostaje w szpitalu w Działdowie ze złamaną nogą. Kierującemu autem zatrzymano prawo jazdy.

czytaj artykuł »

Działdowski ksiądz naruszył ciszę wyborczą?

25-05-2015

W Działdowie podczas mszy świętej jeden z działdowskich księży miał agitować jak informują nasi czytelnicy do głosowania na konkretnego kandydata.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).