Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Okradł sklepowy namiot i automat do monet

07-08-2015

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem na terenie Działdowa. 34-latek przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. Mężczyzna działał w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Nie wiedział, co jest w woreczku w jego kieszeni

05-08-2015

Policjanci prewencji zatrzymali mieszkańca Działdowa, w którego odzieży znaleźli woreczek z białym proszkiem. Jak okazało się była to amfetamina. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Policja podsumowała pierwszy miesiąc wakacji

05-08-2015

Pierwszy miesiąc wakacji za nami. Czy był on bezpieczny i spokojny?

czytaj artykuł »

Działdowscy policjanci obchodzili swoje święto

05-08-2015

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Działdowie uczestniczyli w powiatowych obchodach Święta Policji. Obok kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Działdowie udział wzięli także znamienici goście. Podczas uroczystości wręczone zostały odznaczenia, medale oraz nominacje ...

czytaj artykuł »

Ofiara szerszeni. Zmarł użądlony 62-latek

30-07-2015

W gminie Radzanów doszło do tragicznego wypadku – 62-letni mężczyzna zmarł w wyniku ataku szerszeni. Był uczulony na ich jad. Straż pożarna apeluje: bądźmy ostrożni i nie usuwajmy samodzielnie gniazd owadów.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

29-07-2015

W minionym tygodniu (od 20 do 26 lipca) policjanci ujawnili i zatrzymali ogółem 2 kierujących samochodami oraz 2 kierujących motorowerem, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Poszukiwany Wojciech P. zatrzymany w Nidzicy

24-07-2015

Nidziccy policjanci zatrzymali w Nidzicy 37-letniego Wojciecha P. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Olsztynie oraz Prokuraturę Okręgową w Elblągu. Mieszkaniec Nidzicy poszukiwany był za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wprowadzanie ...

czytaj artykuł »

Zabezpieczono 70 woreczków z amfetaminą

24-07-2015

Działdowscy policjanci interweniowali wobec 29-latka, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Jak się okazało, miał przy sobie 70 woreczków z amfetaminą. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).