Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Ukradł portfel pobitemu koledze

20-05-2015

Policjanci interweniowali w związku z podejrzeniem pobicia mężczyzny w Działdowie. Poszkodowanego mieszkańca Działdowa policjanci zastali w towarzystwie dwóch innych mężczyzn. Jak okazało się, jeden z nich po zdarzeniu zabrał portfel poszkodowanego.

czytaj artykuł »

Policjanci ‘wysuszyli’ 21 mandatów karnych

20-05-2015

Jak wynika z policyjnych statystyk główną przyczyną wypadków drogowych jest nadmierna prędkość. Zaostrzenie przepisów w tym zakresie ma wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa na drodze. W świetle nowych zasad kierujący, którzy w obszarze zabudowanym będą poruszali się pojazdem z prędkością ...

czytaj artykuł »

Kozłowo: ukradli rzeczy o wartości prawie 7.500 zł

18-05-2015

Dwóm mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia za kradzież z włamaniem do mieszkania. Policjanci ustalili i zatrzymali ich po tygodniu od momentu popełnienia przestępstwa. Łupem włamywaczy padł m. in. sonar, nawigacja samochodowa, elektronarzędzia, szkatułka z biżuterią. W piątek obaj ...

czytaj artykuł »

Kierowca BMW miał trawkę...

18-05-2015

Policjanci drogówki zatrzymali mieszkańca gminy Płośnica, w którego samochodzie znaleźli marihuanę. Mężczyznę zatrzymano. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Z policjantami rozmawiali o demoralizacji

17-05-2015

Asystent ds. Nieletnich i Patologii z KPP w Działdowie spotkał się z uczniami Gimnazjum nr 2. Powodem były pogadanki na temat bezpieczeństwa nieletnich, zagrożenie demoralizacją i odpowiedzialność tych osób za popełnione czyny zabronione.

czytaj artykuł »

Pijany mężczyzna skatował psa kijem od szczotki

13-05-2015

Policjanci z Rybna wyjaśnili okoliczności zdarzenia, którego ofiarą stał się bezpański pies. Kundelek po uderzeniach kijem doznał obrażeń łapy, oka i pyska. Podejrzany o pobicie psa mieszkaniec gminy Rybno był pijany. Mężczyzna odpowie za znęcanie się nad zwierzęciem.

czytaj artykuł »

Zajechał drogę Mazdzie. Doszło do zderzenia.

08-05-2015

Policjanci prewencji pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów. Żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń.

czytaj artykuł »

Pacjentka szpitala chciała wyskoczyć z 2 piętra

06-05-2015

Policjanci interweniowali w sprawie pacjentki oddziału wewnętrznego szpitala w Działdowie, która chciała wyskoczyć z drugiego piętra budynku.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).