Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Zabezpieczono 70 woreczków z amfetaminą

24-07-2015

Działdowscy policjanci interweniowali wobec 29-latka, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Jak się okazało, miał przy sobie 70 woreczków z amfetaminą. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Sprawcy włamań i kradzieży staną przed sądem

17-07-2015

W dniu 13 lipca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Działdowo zatrzymali dwóch dobrze znanych działdowskiej Policji mieszkańców Działdowa 27-letniego Rafała C. i 29-letniego Bartosza C. Mężczyźni byli już wcześniej karani za popełnienie różnego rodzaju przestępstw.

czytaj artykuł »

Nidzicka policja zatrzymała prawo jazdy posła

14-07-2015

W piątek około godz. 17.52 na drodze krajowej nr 7 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd VW Passat którego kierujący wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej. Kierującym okazał się Poseł na Sejm RP.

czytaj artykuł »

Poszukiwany zatrzymany przez policję

13-07-2015

Działdowscy kryminalni zatrzymali Rafała W., który był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna po tym, jak trafił do komendy usłyszał także zarzut kradzieży, której miał dopuścić się w maju br. Dodatkowo podczas przeszukania podejrzanego funkcjonariusze znaleźli ...

czytaj artykuł »

Pojechali kraść kradzionym samochodem

10-07-2015

Działdowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie zaboru samochodu osobowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ci sami sprawcy dokonywali włamań na terenie powiatu ostródzkiego w trakcie ostatniego weekendu. Jeden z zatrzymanych podejrzany jest również o wcześniejsze ...

czytaj artykuł »

Trzy agresywne psy pogryzły 57-letnią kobietę

08-07-2015

Wczoraj (7 lipca) nad ranem kobieta jadąca rowerem na jagody została zaatakowana przez trzy psy. Z obrażeniami ciała została przewieziona do działdowskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny całego zajścia.

czytaj artykuł »

Jest wyrok w sprawie Hołowczyca

08-07-2015

W Sądzie Rejonowym w Mławie we wtorek 7 lipca zapadł wyrok w sprawie Krzysztofa Hołowczyca. Sąd uznał go winnym przekroczenia dozwolonej szybkości o 71 km/h. Rajdowiec ma zapłacić 4 tys. zł. grzywny, pokryje też 2199 zł kosztów sądowych.

czytaj artykuł »

Mława: Nastolatka zatruła się dopalaczami

08-07-2015

17-letnia mieszkanka powiatu mławskiego trafiła do szpitala z objawami zatrucia oraz halucynacjami. Wszystko wskazuje na to, że zażywała dopalacze.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).