Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Pobił mężczyznę a potem w bagażniku wywiózł do lasu

18-06-2015

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 35-latkowi, który pozbawił mieszkańca gm. Nidzica wolności wywożąc go do lasu. Zrobił to po tym jak dowiedział się, że ten miał znęcać się nad jego siostrą i dzieckiem. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Kradł elementy torowiska, może dostać 5 lat

18-06-2015

Na szlaku kolejowym prowadzącym z miejscowości Żabiny do Gralewo-Stacja skradziono elementy torowiska. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili sprawcę kradzieży. Okazał się nim mieszkaniec gminy Rybno. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Policjantki rozmawiały z przedszkolakami

18-06-2015

Łatwy przekaz informacji za pomocą grafiki i prostych pytań – kluczem do pogłębiania wiedzy o bezpieczeństwie wśród najmłodszych. W ramach działań edukacyjno-profilaktycznych policjantki z Działdowa spotkały się z wychowankami jednego z przedszkoli w mieście.

czytaj artykuł »

Kradli wszystko, co miało jakąkolwiek wartość

18-06-2015

Działdowscy policjanci zatrzymali 27 i 29-latka, którzy są podejrzani o liczne kradzieże i włamania do piwnic, garaży i innych budynków gospodarczych na terenie miasta. W mieszkaniu jednego z podejrzanych funkcjonariusze poza przedmiotami pochodzącymi z kradzieży, znaleźli także doniczkę

czytaj artykuł »

Pijany wandal ukarany za niszczenie koszy

16-06-2015

Kosze na śmieci ponownie stały się obiektem wandalizmu mieszkańca Działdowa. Tym razem na ulicy Sukiertowej-Biedrawiny. Sprawcę wykroczenia ukarano mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

czytaj artykuł »

Czołowe zderzenie dwóch samochodów w Iłowie

16-06-2015

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątkowy wieczór na trasie Iłowo-Mławka. Mercedes zderzył się czołowo z osobowym Lanosem. Kierujący samochodami przebywają w szpitalu w Działdowie.

czytaj artykuł »

Wydano list gończy za zabójcą Łukasza Masiaka

16-06-2015

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie poszukuje na podstawie listu gończego zabójcy dziennikarza z Mławy.

czytaj artykuł »

1000 złotych mandatu za kolizję i brak fotelika

12-06-2015

Policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji. Trzy auta osobowe zderzyły się na ulicy Olsztyńskiej w Działdowie. Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie odniósł poważniejszych obrażeń. Sprawca dostał tysiączłotowy mandat.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).