Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Przyszedł do pracy mając we krwi ponad 1 promil

26-05-2015

Policjanci z Lidzbarka interweniowali w sprawie nietrzeźwego pracownika w jednym z zakładów na terenie miasta. Zaniepokojony niecodziennym stanem pracownika inny pracownik tej firmy poprosił o pomoc policję. Okazało się, że mężczyzna podjął pracę będąc pod znacznym działaniem alkoholu. ...

czytaj artykuł »

Ojciec postrzelił syna z wiatrówki

26-05-2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności postrzelenia z wiatrówki 22-latka. Chłopak z raną postrzałową ręki trafił do szpitala, po tym jak jego ojciec zranił go strzałem z wiatrówki. Ojcu za narażenie syna na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia może grozić do 3 lat pozbawienia ...

czytaj artykuł »

Potrącił rowerzystę, stracił prawo jazdy

25-05-2015

Policjanci drogówki pracowali na miejscu wypadku, w wyniku którego potrącony przez osobowego Passata rowerzysta wylądował w rowie. Kierowca jednośladu pozostaje w szpitalu w Działdowie ze złamaną nogą. Kierującemu autem zatrzymano prawo jazdy.

czytaj artykuł »

Działdowski ksiądz naruszył ciszę wyborczą?

25-05-2015

W Działdowie podczas mszy świętej jeden z działdowskich księży miał agitować jak informują nasi czytelnicy do głosowania na konkretnego kandydata.

czytaj artykuł »

Wcześniej stracił prawko. Teraz miał 3,40 promila.

22-05-2015

Patrol policji z posterunku w Strzegowie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę, który chwilę wcześniej zjechał z drogi do rowu. Jak się okazało, już wcześniej stracił prawo jazdy.

czytaj artykuł »

Citroen zderzył się z ciężarowym Volvo

22-05-2015

Policjanci wyjaśnili okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem osobówki i ciężarowego Volvo. Auta zderzyły się. Żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń.

czytaj artykuł »

Pierwszy kierowca stracił prawko za prędkość

22-05-2015

Funkcjonariusze drogówki podczas pełnienia służby na terenie gminy Rybno zarejestrowali pojazd, który poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością 105km/h.

czytaj artykuł »

Policjant próbował okraść TIRa w Działdowie

22-05-2015

Funkcjonariusz mazowieckiej policji wraz z kompanami usiłowali ukraść ciężarówkę z drogim towarem. Działdowscy policjanci go wypuścili.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).