Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Ścigany listem gończym wpadł na kontroli

10-06-2015

Działdowscy policjanci podczas służby zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę, który jak się okazało był poszukiwany listem gończym.

czytaj artykuł »

Wypadek - kierowca wymusił pierwszeństwo

08-06-2015

Na trasie Działdowo-Kozłowo, w rejonie skrzyżowania w kierunku miejscowości Klęczkowo, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia aut, do szpitala trafiła jedna z pasażerek uczestnicząca w zdarzeniu.

czytaj artykuł »

„Bezpieczny Weekend – Boże Ciało”

08-06-2015

W dniach 3-7 czerwca br. na terenie podległym KPP Działdowo zostały przeprowadzone działania kontrolno-prewencyjne na drogach naszego powiatu związane z obchodzonymi w tym czasie długim weekendem i Świętem Bożego Ciała.

czytaj artykuł »

Dwóch mężczyzn, a kieszenie pełne prochów

07-06-2015

Marihuanę, amfetaminę i haszysz zabezpieczyli kryminalni z Działdowa u dwóch mieszkańców powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Bez prawka, cudzym autem uderzył w słup

07-06-2015

Policjanci z Działdowa wyjaśniają okoliczności zdarzenia, w wyniku którego uszkodzeniu uległ samochód osobowy, a pasażerka pojazdu znajduje się na obserwacji w szpitalu w Działdowie.

czytaj artykuł »

12-latek na rowerze potrącony przez samochód

07-06-2015

Policjanci drogówki pracowali na miejscu wypadku, w wyniku którego obrażeń doznał 12-latek z Działdowa. Okoliczności zderzenia kierującego jednośladem i osobowej renówki wyjaśni prowadzone przez policję postępowanie.

czytaj artykuł »

Policja na festynie rodzinnym w Lidzbarku

02-06-2015

Ostatnia niedziela maja sprzyjała w wielu miejscowościach powiatu działdowskiego spotkaniom rodzinnym. Do uczestnictwa w spotkaniach włączyła się również Policja. Policjantki z Lidzbarka i Działdowa aktywnie włączyły się w zabawę z dziećmi i ich rodzicami prezentując akcesoria i sprzęt ...

czytaj artykuł »

Stadko kaczek postawiło policję na nogi

01-06-2015

Piątek 29 maja, godzina 18:00. Do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Działdowie dzwoni osoba z informacją, że po jednej z ulic, nieopodal szpitala spaceruje „matka z 13-ciorgiem potomstwa”.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).