Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Morderca Łukasza Masiaka ukrywa się w Mławie?

14-09-2015

We wtorek 8 września ok. godziny 20.00 w Mławie miała miejsce kolejna akcja policji - tym razem przeszukiwano osiedle przy ul. Zachodniej. To tam mieszkał mężczyzna podejrzany o zabójstwo.

czytaj artykuł »

16 latek zaatakował policjantkę siekierą

14-09-2015

Prokuratura Rejonowa w Mławie przedstawiła w ubiegłym tygodniu zarzut usiłowania podwójnego zabójstwa 15-latkowi ze wsi Tańsk-Przedbory w gminie Dzierzgowo. Chłopakowi, który poważnie ranił policjantkę, grozi 25 lat więzienia. Za swój czyn odpowie jak dorosły.

czytaj artykuł »

Chciał ukraść zasilanie sygnalizatora na drodze 544

14-09-2015

Mieszkaniec Iłowa usiłował ukraść akumulator zasilający sygnalizator na jednym z wahadeł na przebudowywanej drodze wojewódzkiej 544 z Działdowa do Iłowa. Kradzież udaremnił mu pracownik firmy drogowej, który mężczyznę zatrzymał i przekazał w ręce policji.

czytaj artykuł »

Policjanci spotkali się z pierwszoklasistami

14-09-2015

Bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego i zasady właściwych zachowań w środowisku domowym i szkolnym stanowiły tematy przewodnie spotkań policjantów z uczniami klas pierwszych działdowskiej szkoły podstawowej.

czytaj artykuł »

Dozór dla podejrzanego o posiadanie amfetaminy

11-09-2015

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mieszkańca Działdowa, który miał kilka woreczków ze środkami odurzającymi. Okazało się, że była to amfetamina. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

31-letni Łukasz B. okradł własnego ojca

09-09-2015

31-latek z Działdowa pod nieobecność swoich rodziców i bez ich zgody wziął klucze i wyjechał z garażu samochodem ojca zabierając sprzęt rtv i agd. Poszkodowany mężczyzna sprawę zgłosił na policję. Funkcjonariusze zatrzymali jego syna w tym samym dniu i osadzili w policyjnym areszcie.

czytaj artykuł »

Policjanci przeszukiwali samochody i domy

04-09-2015

Uzbrojeni funkcjonariusze z wojewódzkiego wydziału kryminalnego w czwartek od godziny 14.00 przeszukiwali samochody i domy przy ulicach Wymyślin i Sucharskiego. Akcja trwała kilka godzin.

czytaj artykuł »

Nie dała się nabrać na numer 'na wnuczka'

02-09-2015

A właściwie 'na syna', który rzekomo miał wypadek samochodowy i potrzebował dużej kwoty na polubowne załatwienie sprawy. Zadzwoniła na policję.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).