Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Ukradli akumulatory sygnalizacji świetlnej

01-10-2015

Policjanci z Działdowa postawili zarzuty mężczyźnie podejrzanemu o kradzież akumulatorów zasilających sygnalizację świetlną. Tydzień wcześniej te same zarzuty jego “wspólnik”. Obu mężczyznom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Do wandalizmu zachęciła go muzyka...

01-10-2015

Na jednej z ulic w Działdowie mężczyzna pomalował elewację budynku. Po krótkim rozpoznaniu terenu, policjanci zatrzymali „graficiarza”. Mężczyzna nawet nie zaprzeczył, że to on jest autorem napisów.

czytaj artykuł »

Prowadzili spory handel narkotykami

28-09-2015

Nidziccy kryminalni zatrzymali 24 letniego działdowianina i jego 2 kolegów podejrzanych o rozprowadzanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 100 gramów amfetaminy, 5 elektronicznych wag oraz pieniądze. Mężczyznom grożą kary do 12 lat pozbawienia wolności. ...

czytaj artykuł »

Dwa zdarzenia drogowe, dwie osoby w szpitalu

28-09-2015

Policjanci prewencji i ruchu drogowego, grupa dochodzeniowo-śledcza i technicy kryminalistyki pracowali na miejscu zdarzeń drogowych, które w ostatni weekend miały miejsce na drogach powiatu działdowskiego. W wyniku tych zdarzeń do szpitala trafiły dwie osoby, uczestnicy zdarzeń.

czytaj artykuł »

Bał się kontroli drogowej, bmw było kradzione

26-09-2015

Policjanci ruchu drogowego pracowali przy zdarzeniu drogowym, które swój początek miało na krajowej 7. Kierowca bmw nie chciał zatrzymać się do kontroli drogowej. Jak tłumaczył później policjantom obywatel Litwy, który popełnił około 10 wykroczeń drogowych, powodem tego był brak prawa ...

czytaj artykuł »

Uderzyła Citroenem w trzynastolatka

22-09-2015

Mławska policja ustala przebieg i przyczyny zdarzenia drogowego do którego doszło w czwartek, 17 września, o godz. 18.15 na ul. Grzebskiego w Mławie.

czytaj artykuł »

Kolejna wizyta policjantek u przedszkolaków

22-09-2015

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo i jak poruszać się na drodze, o tym rozmawiały policjantki z Działdowa z wychowankami Przedszkola nr 5 przy ulicy Karłowicza w Działdowie.

czytaj artykuł »

Dwa razy z rzędu znaleźli u niego narkotyki

22-09-2015

Najpierw w piątek, a potem w niedzielę policjanci podejmowali interwencje wobec 23-latka z Działdowa. W obu przypadkach mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).