Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Prędkość i wymuszenia - wypadki w weekend

22-06-2015

Oto główne przyczyny weekendowych zdarzeń drogowych w naszym powiecie.

czytaj artykuł »

Policja zabezpieczała przejazd rowerzystów

22-06-2015

Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając przez miasto lub okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić wiosenne popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach. Nad ich bezpieczeństwem czuwały służby mundurowe – ...

czytaj artykuł »

Śmiertelny wypadek na siódemce

20-06-2015

Jedna osoba nie żyje, 2 dzieci i 2 dorosłych w szpitalu to bilans wypadku do jakiego doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 7 koło Nidzicy. Przez 4 godziny droga była całkowicie zablokowana. Policjanci razem z prokuratorem będą wyjaśniać przyczyny wypadku.

czytaj artykuł »

Ściągnęli kota z piętnastometrowego drzewa

20-06-2015

We środę 17 czerwca w Działdowie Zastęp Straży Pożarnej z Działdowa uczestniczył w akcji ratowania półrocznego kota. Zwierzę, jak się dowiedzieliśmy, przesiedziało na drzewie blisko 28 godzin.

czytaj artykuł »

Pobił mężczyznę a potem w bagażniku wywiózł do lasu

18-06-2015

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 35-latkowi, który pozbawił mieszkańca gm. Nidzica wolności wywożąc go do lasu. Zrobił to po tym jak dowiedział się, że ten miał znęcać się nad jego siostrą i dzieckiem. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Kradł elementy torowiska, może dostać 5 lat

18-06-2015

Na szlaku kolejowym prowadzącym z miejscowości Żabiny do Gralewo-Stacja skradziono elementy torowiska. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili sprawcę kradzieży. Okazał się nim mieszkaniec gminy Rybno. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Policjantki rozmawiały z przedszkolakami

18-06-2015

Łatwy przekaz informacji za pomocą grafiki i prostych pytań – kluczem do pogłębiania wiedzy o bezpieczeństwie wśród najmłodszych. W ramach działań edukacyjno-profilaktycznych policjantki z Działdowa spotkały się z wychowankami jednego z przedszkoli w mieście.

czytaj artykuł »

Kradli wszystko, co miało jakąkolwiek wartość

18-06-2015

Działdowscy policjanci zatrzymali 27 i 29-latka, którzy są podejrzani o liczne kradzieże i włamania do piwnic, garaży i innych budynków gospodarczych na terenie miasta. W mieszkaniu jednego z podejrzanych funkcjonariusze poza przedmiotami pochodzącymi z kradzieży, znaleźli także doniczkę

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).