Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Nie dała się nabrać na numer 'na wnuczka'

02-09-2015

A właściwie 'na syna', który rzekomo miał wypadek samochodowy i potrzebował dużej kwoty na polubowne załatwienie sprawy. Zadzwoniła na policję.

czytaj artykuł »

Wyłowiono z jeziora ciało 66-letniego wędkarza

02-09-2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 66-letniego mężczyzny, którego ciało wydobyto wczoraj wieczorem z jeziora Piaseczno. Wędkarz mógł wypaść z łodzi.

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek, dwie osoby nie żyją

31-08-2015

W niedzielę, 30 sierpnia, w wypadku w Nowej Sławogórze zginął 37-letni kierowca motocykla oraz 17-letnia pasażerka.

czytaj artykuł »

Rozrzucała na jezdnię metalowe wkręty

31-08-2015

Policjanci drogówki interweniowali w jednej z miejscowości w gminie Iłowo-Osada, gdzie na jezdnię rozrzucono metalowe wkręty. Okazało się, że za czyn ten odpowiedzialna jest mieszkanka gminy. W obecności funkcjonariuszy, kobieta usunęła niebezpieczne elementy z drogi.

czytaj artykuł »

Zginął pieszy potrącony na S-7

29-08-2015

Nidziccy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego. Zdarzenie miało miejsce na drodze ekspresowej nr 7 koło Nidzicy. Mężczyzna zginął na miejscu. Przez 4 godziny trwały utrudnienia w ruchu.

czytaj artykuł »

Motocyklista w szpitalu, jego pasażer nie żyje

28-08-2015

Na drodze szutrowej pomiędzy miejscowościami Waplewo i Gąsiorowo Olsztyneckie doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem motocyklisty. 22-letni pasażer zginął, a kierujący jednośladem trafił do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

czytaj artykuł »

Kolizja na ulicy Hallera

28-08-2015

Dwa uszkodzone auta zastali policjanci w Działdowie w związku z zaistniałym zdarzeniem drogowym. Uczestnikom kolizji nic się nie stało.

czytaj artykuł »

33-latek miał 5 nakazów doprowadzenia

28-08-2015

33-latka z Działdowa poszukiwanego przez sąd do odbycia kary za popełnione wykroczenia zatrzymali dzielnicowi. Mężczyznę doprowadzili do miejscowej komendy a następnie przekazali służbie więziennej. Najbliższe miesiące spędzi on za kratkami.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).