Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Trzy agresywne psy pogryzły 57-letnią kobietę

08-07-2015

Wczoraj (7 lipca) nad ranem kobieta jadąca rowerem na jagody została zaatakowana przez trzy psy. Z obrażeniami ciała została przewieziona do działdowskiego szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny całego zajścia.

czytaj artykuł »

Jest wyrok w sprawie Hołowczyca

08-07-2015

W Sądzie Rejonowym w Mławie we wtorek 7 lipca zapadł wyrok w sprawie Krzysztofa Hołowczyca. Sąd uznał go winnym przekroczenia dozwolonej szybkości o 71 km/h. Rajdowiec ma zapłacić 4 tys. zł. grzywny, pokryje też 2199 zł kosztów sądowych.

czytaj artykuł »

Mława: Nastolatka zatruła się dopalaczami

08-07-2015

17-letnia mieszkanka powiatu mławskiego trafiła do szpitala z objawami zatrucia oraz halucynacjami. Wszystko wskazuje na to, że zażywała dopalacze.

czytaj artykuł »

Dwa wypadki w upalny weekend

06-07-2015

Do dwóch poważniejszych zdarzeń drogowych doszło na terenie powiatu działdowskiego w pierwszy weekend lipca. Na szczęście nie okazały się tragiczne w skutkach.

czytaj artykuł »

Mieszkaniec Kozłowa kradł i niszczył

03-07-2015

34-letni mieszkaniec gm. Kozłowo najbliższe trzy miesiące spędzi w Areszcie Śledczym. Trafił tam wczoraj po serii dokonanych włamań, kradzieży i zniszczeń. Mężczyźnie przedstawiono łącznie 5 zarzutów za które grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Podpalał, bo chciał uczestniczyć w gaszeniu

03-07-2015

18-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego w ciągu ostatnich kilku miesięcy zniszczył mienie o wartości blisko 100 tysięcy złotych.

czytaj artykuł »

Ukrywał się przed policją, złapali go antyterroryści

29-06-2015

Nidziccy kryminalni przy udziale policjantów z Sekcji Antyterrorystycznej KWP w Olsztynie zatrzymali nidziczanina. Mężczyzna był poszukiwany od marca bieżącego roku do odbycia 2,5 roku pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Kradli po sąsiedzku, poniosą konsekwencje

29-06-2015

Dwóch mieszkańców gminy Iłowo-Osada okradło sąsiada. Mężczyźni włamali się wynajmowanego przez niego magazynu i ukradli m.in. żeliwne grzejniki. Dzień po zdarzeniu, zostali zatrzymani przez policjantów. Grożą im kary 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).