Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Ofiara szerszeni. Zmarł użądlony 62-latek

30-07-2015

W gminie Radzanów doszło do tragicznego wypadku – 62-letni mężczyzna zmarł w wyniku ataku szerszeni. Był uczulony na ich jad. Straż pożarna apeluje: bądźmy ostrożni i nie usuwajmy samodzielnie gniazd owadów.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

29-07-2015

W minionym tygodniu (od 20 do 26 lipca) policjanci ujawnili i zatrzymali ogółem 2 kierujących samochodami oraz 2 kierujących motorowerem, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Poszukiwany Wojciech P. zatrzymany w Nidzicy

24-07-2015

Nidziccy policjanci zatrzymali w Nidzicy 37-letniego Wojciecha P. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Olsztynie oraz Prokuraturę Okręgową w Elblągu. Mieszkaniec Nidzicy poszukiwany był za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz wprowadzanie ...

czytaj artykuł »

Zabezpieczono 70 woreczków z amfetaminą

24-07-2015

Działdowscy policjanci interweniowali wobec 29-latka, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać. Jak się okazało, miał przy sobie 70 woreczków z amfetaminą. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Sprawcy włamań i kradzieży staną przed sądem

17-07-2015

W dniu 13 lipca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP Działdowo zatrzymali dwóch dobrze znanych działdowskiej Policji mieszkańców Działdowa 27-letniego Rafała C. i 29-letniego Bartosza C. Mężczyźni byli już wcześniej karani za popełnienie różnego rodzaju przestępstw.

czytaj artykuł »

Nidzicka policja zatrzymała prawo jazdy posła

14-07-2015

W piątek około godz. 17.52 na drodze krajowej nr 7 policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd VW Passat którego kierujący wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej. Kierującym okazał się Poseł na Sejm RP.

czytaj artykuł »

Poszukiwany zatrzymany przez policję

13-07-2015

Działdowscy kryminalni zatrzymali Rafała W., który był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna po tym, jak trafił do komendy usłyszał także zarzut kradzieży, której miał dopuścić się w maju br. Dodatkowo podczas przeszukania podejrzanego funkcjonariusze znaleźli ...

czytaj artykuł »

Pojechali kraść kradzionym samochodem

10-07-2015

Działdowscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonanie zaboru samochodu osobowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ci sami sprawcy dokonywali włamań na terenie powiatu ostródzkiego w trakcie ostatniego weekendu. Jeden z zatrzymanych podejrzany jest również o wcześniejsze ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).