Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Passat uderzył w drzewo. Trzy osoby ranne.

12-08-2015

Na trasie Burkat-Uzdowo samochód osobowy uderzył w drzewo. Kierującego autem i dwoje pasażerów z obrażeniami ciała karetka zabrała do szpitala w Działdowie.

czytaj artykuł »

Policjanci i strażacy uratowali kotka

11-08-2015

Rozpaczliwe miauczenie małego kociaka, który wpadł do głębokiej studni, usłyszeli policjanci z komendy w Działdowie i natychmiast ruszyli mu z pomocą. Akcję policjantów wsparli miejscowi strażacy i przy pomocy drabiny wydobyli zwierzaka ze studni. Kociak cały i zdrowy wrócił do matki, która ...

czytaj artykuł »

Ujawnili kilkanaście krzaków konopi indyjskich

11-08-2015

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Iłowo-Osada, w którego mieszkaniu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ujawnili kilkanaście krzaków konopi indyjskich oraz woreczki z suszem. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. W chwili zatrzymania był on nietrzeźwy, ...

czytaj artykuł »

Najpierw popili, a potem wsiedli na skutery...

10-08-2015

W minionym tygodniu (3-9.08.2015r.) policjanci zatrzymali dwóch motorowerzystów, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Okradł sklepowy namiot i automat do monet

07-08-2015

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże z włamaniem na terenie Działdowa. 34-latek przyznał się do zarzucanych mu przestępstw. Mężczyzna działał w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Nie wiedział, co jest w woreczku w jego kieszeni

05-08-2015

Policjanci prewencji zatrzymali mieszkańca Działdowa, w którego odzieży znaleźli woreczek z białym proszkiem. Jak okazało się była to amfetamina. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Policja podsumowała pierwszy miesiąc wakacji

05-08-2015

Pierwszy miesiąc wakacji za nami. Czy był on bezpieczny i spokojny?

czytaj artykuł »

Działdowscy policjanci obchodzili swoje święto

05-08-2015

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Działdowie uczestniczyli w powiatowych obchodach Święta Policji. Obok kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Działdowie udział wzięli także znamienici goście. Podczas uroczystości wręczone zostały odznaczenia, medale oraz nominacje ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).