Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Na Lidzbarskiej doszło do kolizji

22-08-2015

W środę 19 sierpnia tuż przed godz. 20:00 oficer dyżurny działdowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Lidzbarskiej w Działdowie.

czytaj artykuł »

Sprawca napadu na bank schwytany (zobacz film)

21-08-2015

Policyjni antyterroryści schwytali podejrzanego o napad na placówkę bankową w Działdowie, 41-letniego mieszkańca Ciechanowa.

czytaj artykuł »

Dwa groźne zdarzenia z udziałem jednośladów

19-08-2015

Ciężarówka z naczepą uderzyła w motorowerzystę. A pijany motocyklista wypadł na łuku z drogi. Dwie osoby trafiły do szpitala.

czytaj artykuł »

Pięć osób rannych w wypadku samochodowym

17-08-2015

Policjanci z Działdowa kilka godzin spędzili na skrzyżowaniu dróg Burkat – Filice, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. W zdarzeniu ucierpiało pięć osób. Jeden z uczestników wypadku został przetransportowany śmigłowcem do Olsztyna.

czytaj artykuł »

Trzech zatrzymanych na podwójnym gazie

17-08-2015

W minionym tygodniu (10-16.08.2015r.) policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Dwóch z nich kierowało w stanie nietrzeźwości, jeden - po użyciu alkoholu.

czytaj artykuł »

Znęcał się nad schorowaną matką. Teraz posiedzi

15-08-2015

Sąd Rejonowy w Działdowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu wobec 53-latka z gminy Działdowo podejrzanego o znęcanie się nad swoją matką. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejscowego Aresztu Śledczego.

czytaj artykuł »

Dwa auta zderzyły się czołowo

15-08-2015

Zdarzenie drogowe z udziałem citroena i vw passata miało miejsce na ul. Dworcowej przy skręcie do miejscowości Burkat. Kierujący jednym z aut wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z innym samochodem. Żadnemu z uczestników zdarzenia, poza drobnymi urazami, nic się nie stało. ...

czytaj artykuł »

Sprzedał piłę spalinową i ... zgłosił jej kradzież

12-08-2015

Oficer dyżurny Komisariatu w Lidzbarku otrzymał zawiadomienie od jednego z mieszkańców gminy Płośnica dotyczące kradzieży. Według zgłaszającego ktoś ukradł mu w nocy piłę spalinową. Ustalenia policjantów doprowadziły do winnego. Okazał się nim sam zgłaszający, który piłę sprzedał. ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).