Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Dozór dla podejrzanego o posiadanie amfetaminy

11-09-2015

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mieszkańca Działdowa, który miał kilka woreczków ze środkami odurzającymi. Okazało się, że była to amfetamina. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

31-letni Łukasz B. okradł własnego ojca

09-09-2015

31-latek z Działdowa pod nieobecność swoich rodziców i bez ich zgody wziął klucze i wyjechał z garażu samochodem ojca zabierając sprzęt rtv i agd. Poszkodowany mężczyzna sprawę zgłosił na policję. Funkcjonariusze zatrzymali jego syna w tym samym dniu i osadzili w policyjnym areszcie.

czytaj artykuł »

Policjanci przeszukiwali samochody i domy

04-09-2015

Uzbrojeni funkcjonariusze z wojewódzkiego wydziału kryminalnego w czwartek od godziny 14.00 przeszukiwali samochody i domy przy ulicach Wymyślin i Sucharskiego. Akcja trwała kilka godzin.

czytaj artykuł »

Nie dała się nabrać na numer 'na wnuczka'

02-09-2015

A właściwie 'na syna', który rzekomo miał wypadek samochodowy i potrzebował dużej kwoty na polubowne załatwienie sprawy. Zadzwoniła na policję.

czytaj artykuł »

Wyłowiono z jeziora ciało 66-letniego wędkarza

02-09-2015

Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 66-letniego mężczyzny, którego ciało wydobyto wczoraj wieczorem z jeziora Piaseczno. Wędkarz mógł wypaść z łodzi.

czytaj artykuł »

Tragiczny wypadek, dwie osoby nie żyją

31-08-2015

W niedzielę, 30 sierpnia, w wypadku w Nowej Sławogórze zginął 37-letni kierowca motocykla oraz 17-letnia pasażerka.

czytaj artykuł »

Rozrzucała na jezdnię metalowe wkręty

31-08-2015

Policjanci drogówki interweniowali w jednej z miejscowości w gminie Iłowo-Osada, gdzie na jezdnię rozrzucono metalowe wkręty. Okazało się, że za czyn ten odpowiedzialna jest mieszkanka gminy. W obecności funkcjonariuszy, kobieta usunęła niebezpieczne elementy z drogi.

czytaj artykuł »

Zginął pieszy potrącony na S-7

29-08-2015

Nidziccy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszego. Zdarzenie miało miejsce na drodze ekspresowej nr 7 koło Nidzicy. Mężczyzna zginął na miejscu. Przez 4 godziny trwały utrudnienia w ruchu.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).