Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Bał się kontroli drogowej, bmw było kradzione

26-09-2015

Policjanci ruchu drogowego pracowali przy zdarzeniu drogowym, które swój początek miało na krajowej 7. Kierowca bmw nie chciał zatrzymać się do kontroli drogowej. Jak tłumaczył później policjantom obywatel Litwy, który popełnił około 10 wykroczeń drogowych, powodem tego był brak prawa ...

czytaj artykuł »

Uderzyła Citroenem w trzynastolatka

22-09-2015

Mławska policja ustala przebieg i przyczyny zdarzenia drogowego do którego doszło w czwartek, 17 września, o godz. 18.15 na ul. Grzebskiego w Mławie.

czytaj artykuł »

Kolejna wizyta policjantek u przedszkolaków

22-09-2015

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo i jak poruszać się na drodze, o tym rozmawiały policjantki z Działdowa z wychowankami Przedszkola nr 5 przy ulicy Karłowicza w Działdowie.

czytaj artykuł »

Dwa razy z rzędu znaleźli u niego narkotyki

22-09-2015

Najpierw w piątek, a potem w niedzielę policjanci podejmowali interwencje wobec 23-latka z Działdowa. W obu przypadkach mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki.

czytaj artykuł »

Morderca Łukasza Masiaka ukrywa się w Mławie?

14-09-2015

We wtorek 8 września ok. godziny 20.00 w Mławie miała miejsce kolejna akcja policji - tym razem przeszukiwano osiedle przy ul. Zachodniej. To tam mieszkał mężczyzna podejrzany o zabójstwo.

czytaj artykuł »

16 latek zaatakował policjantkę siekierą

14-09-2015

Prokuratura Rejonowa w Mławie przedstawiła w ubiegłym tygodniu zarzut usiłowania podwójnego zabójstwa 15-latkowi ze wsi Tańsk-Przedbory w gminie Dzierzgowo. Chłopakowi, który poważnie ranił policjantkę, grozi 25 lat więzienia. Za swój czyn odpowie jak dorosły.

czytaj artykuł »

Chciał ukraść zasilanie sygnalizatora na drodze 544

14-09-2015

Mieszkaniec Iłowa usiłował ukraść akumulator zasilający sygnalizator na jednym z wahadeł na przebudowywanej drodze wojewódzkiej 544 z Działdowa do Iłowa. Kradzież udaremnił mu pracownik firmy drogowej, który mężczyznę zatrzymał i przekazał w ręce policji.

czytaj artykuł »

Policjanci spotkali się z pierwszoklasistami

14-09-2015

Bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego i zasady właściwych zachowań w środowisku domowym i szkolnym stanowiły tematy przewodnie spotkań policjantów z uczniami klas pierwszych działdowskiej szkoły podstawowej.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).