Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Strażacy z Lidzbarka otrzymali działkę

25-11-2015

Strażacy ochotnicy z Lidzbarka od kilku lat ubiegali się, aby Gmina Lidzbark dokonała zakupu sąsiedniej działki. Spowodowane było to potrzebą polepszenia warunków lidzbarskiej jednostki.

czytaj artykuł »

Miała 2,3 promila, wiozła 9-letnie dziecko

24-11-2015

W sobotę, o godz. 16:30, podczas prowadzonych działań STOP Trzeźwość, na ul. Gdyńskiej w Mławie, patrol policji zatrzymał kierującą samochodem marki Volvo S40.

czytaj artykuł »

Miał przy sobie 50 woreczków z marihuaną

24-11-2015

Policjanci wydziału kryminalnego z działdowskiej komendy podczas wykonywania czynności służbowych ujawnili blisko 50 woreczków z suszem marihuany u jednego z mieszkańców Iłowa-Osady. 23-latek został zatrzymany do wyjaśnienia. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Chciała wnieść narkotyki na widzeniu w areszcie

23-11-2015

Policjanci prewencji zatrzymali troje mieszkańców sąsiedniego powiatu podejrzanych o posiadanie amfetaminy. Jedna z osób była w odwiedzinach w areszcie śledczym w Działdowie, dwie pozostałe czekały na nią pod sądem. Wszystkim grożą trzy lata pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu

23-11-2015

W minionym tygodniu (16-22.11.2015r.) policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Jeden z nich kierował po użyciu alkoholu, a dwóch było nietrzeźwych.

czytaj artykuł »

OSP Wąpiersk otrzymała nowy wóz bojowy

23-11-2015

W niedzielę 22 listopada odbyło się uroczyste przekazanie samochodu bojowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąpiersku. Zakup samochodu został sfinansowany przez Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku oraz Starostwo Powiatowe w Działdowie. Burmistrz Maciej Sitarek przekazał na ten cel kwotę 42 ...

czytaj artykuł »

Uderzył w samochód pod supermarketem i uciekł

18-11-2015

Policjanci ruchu drogowego wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło przed jednym z hipermarketów w Działdowie. Podejrzany o uderzenie w inny pojazd odjechał z miejsca zdarzenia.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

16-11-2015

W minionym tygodniu (9-15.11.2015r.) policjanci zatrzymali czterech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Jeden z nich kierował po użyciu alkoholu, a trzech było nietrzeźwych.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).