Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Groził wysadzeniem mieszkania, trafił do aresztu

12-02-2016

Dziś o trzymiesięcznym areszcie zdecydował nidzicki sąd wobec 33 - letniego sprawcy przemocy domowej. Nidziczanin od lipca 2014 roku znęcał się nad rodzicami. W poniedziałek mężczyzna w czasie awantury grożąc domownikom wysadzeniem mieszkania, zaczął rozmontowywać piecyk gazowy. Za popełnione ...

czytaj artykuł »

Dopalacze na dyskotece? Dwie osoby w szpitalu

08-02-2016

Była świetna zabawa na dyskotece... do czasu, gdy dwoje młodych ludzi wylądowało w stanie ciężkim w szpitalu w Działdowie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

czytaj artykuł »

31-latek groził śmiercią i nękał uporczywymi smsami

08-02-2016

Policyjny dozór i zakaz zbliżania się do mieszkanki Działdowa zastosował prokurator wobec jednego z mieszkańców miasta. Mężczyzna groził poszkodowanej pozbawieniem życia i dokuczał ciągłymi smsami.

czytaj artykuł »

Nie ustąpił pierwszeństwa. Doszło do kolizji.

04-02-2016

Policjanci ruchu drogowego z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń.

czytaj artykuł »

Podejrzany o zabójstwo Łukasza aresztowany

03-02-2016

Bartosz N. wczoraj po południu wraz ze swoim obrońcą zgłosił się do płockiej prokuratury i został odwieziony do aresztu. Dziś został przesłuchany.

czytaj artykuł »

Kierowca bez prawa jazdy chciał przekupić policjantów

31-01-2016

Do policyjnego aresztu trafił 38-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego. Daniel C. chcąc uniknąć odpowiedzialności za brak prawa jazdy, najpierw uciekał przed patrolem, a potem dał funkcjonariuszom 1 tys. zł. Z auta trafił do policyjnej celi i usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. ...

czytaj artykuł »

30-latek zatrzymany z amfetaminą

21-01-2016

Grał na automatach i miał amfetaminę. Policjanci skontrolowali znanego im 30-latka, ponieważ ten nerwowo zachowywał się na ich widok. Mieszkaniec Działdowa w kieszeni spodni miał 5 zawiniątek z białym proszkiem. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

20-01-2016

W minionym tygodniu (11-17.01.2016r.) policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Jeden z nich kierował po użyciu alkoholu, a dwoje było nietrzeźwych.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).