Dziś jest Czwartek, 19 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Izaak, Jan, Paweł, Ziemowit
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Matka dwójki dzieci zatrzymana z amfetaminą

06-11-2015

Policjanci z wydziału kryminalnego działdowskiej komendy zatrzymali 33-letnią kobietę, wychowująca dwójkę dzieci, która w swoim mieszkaniu posiadała amfetaminę i sprzęt do jej porcjowania. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Zgłosił nietrzeźwego kierowcę

05-11-2015

“Na ulicy stoi białe auto. Kierujący jest najprawdopodobniej nietrzeźwy” - takie zgłoszenie otrzymał oficer dyżurny komisariatu w Lidzbarku. Policjanci zatrzymali do kontroli wskazany pojazd. Kierował nim mieszkaniec miasta, który miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

czytaj artykuł »

Miał ponad 700 litrów kradzionego paliwa

03-11-2015

Najpierw 380, później 200, a na koniec 160 litrów – tyle oleju napędowego padło łupem jednego z mieszkańców gminy Rybno. Policjanci zatrzymali go i postawili kilka zarzutów kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstw. Najbliższe 10 lat może spędzić

czytaj artykuł »

Pijany kierowca sprawcą czołowego zderzenia

03-11-2015

Wczoraj po południu policjanci z Lidzbarka wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, w wyniku którego do szpitala trafił jeden z jego uczestników.

czytaj artykuł »

Piesza wyeliminowała pijanego rowerzystę

30-10-2015

Za kobietą idącą chodnikiem jechał rowerzysta. Mężczyzna zamiast ominąć ją, kazał się jej usunąć. Poszkodowana zadzwoniła na policję, sama natomiast pobiegła za kierowcą jednośladu. Po zatrzymaniu przez patrol policji, okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy.

czytaj artykuł »

Nieletni to nie znaczy bezkarny. Akcja policji

28-10-2015

O tym, co młodzi ludzie winni wiedzieć na temat swojego zachowania, konsekwencjach niewłaściwego postępowania i odpowiedzialności za popełniane czyny zabronione, rozmawiały policjantki z działdowskiej komendy z uczniami Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

27-10-2015

W minionym tygodniu policjanci zatrzymali siedmiu kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Jeden z nich kierował samochodem ciężarowym, sześciu samochodami osobowymi.

czytaj artykuł »

Kłusownicy zatrzymani na gorącym uczynku

27-10-2015

W dniu 25 października br. na jednym ze stawów w gminie Rybno dwóch mieszkańców powiatu łowiło ryby. Okazało się, że nie posiadali oni stosownych dokumentów, które by im na to zezwalały. Złapani na gorącym uczynku, odpowiedzą za kłusownictwo. Grozi im kara nawet do 2 lat pozbawienia

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).