Dziś jest Czwartek, 22 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bogusław, Katarzyna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Przez 2 lata ukrywał się w sąsiednim województwie

16-03-2016

Nidziccy policjanci zatrzymali 26-latka, który od listopada 2013 roku był poszukiwany przez nidzicką prokuraturę za kradzieże, włamania oraz krótkotrwałe użycie pojazdu. W tym czasie ukrywał się na terenie województwa mazowieckiego. Mężczyzna trafi do aresztu śledczego oczekując na dyspozycje ...

czytaj artykuł »

3 miesiące aresztu dla sprawcy rozboju

10-03-2016

Działdowscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Działdowa, sprawcę usiłowania rozboju w jednej z placówek handlowych na terenie Działdowa. Mężczyzna zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na odważną postawę pracownika sklepu.

czytaj artykuł »

Zatrzymany z amfetaminą

04-03-2016

Policjanci patrolujący teren Działdowa na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, który na ich widok przyspieszył i zaczął nerwowo się zachowywać. Policjanci znaleźli przy nim amfetaminę. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Samochód zjechał do garażu zabijając działdowianina

04-03-2016

W piątek 4 marca niefortunne zdarzenie doprowadziło do śmierci 51. letniego mieszkańca Działdowa.

czytaj artykuł »

Włamywał się do altanek

03-03-2016

Działdowscy policjanci ustalili i zatrzymali 26-latka, który w okresie od października 2015 r. do lutego br. dokonywał włamań do altanek ogrodowych na terenie Działdowa. W zainteresowaniu mężczyzny były artykuły spożywcze, przemysłowe jak również inne przedmioty. Mężczyzna przyznał

czytaj artykuł »

Człowiek został potrącony przez pociąg

24-02-2016

Wczesnym rankiem na szlaku Mława - Iłowo doszło do potrącenia człowieka przez pociąg relacji Nasielsk – Działdowo. W związku z przedłużającymi się czynnościami prokuratora pojawiły się spore opóźnienia w kursowaniu pociągów z Działdowa do stolicy.

czytaj artykuł »

Uderzył w drzewo, miał 3,7 promila

23-02-2016

Do zdarzenia doszło na trasie Rybno-Grądy. 40-letni mężczyzna kierujący osobowym vw pasatem uderzył w przydrożne drzewo. Jak się okazało, znajdował się on w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 3,7 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie teraz przed ...

czytaj artykuł »

Pijany kierowca chciał potrącić policjantkę

15-02-2016

Mławscy policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę seata, który próbował zepchnąć z drogi radiowóz i potrącić policjantkę.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).