Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Uczniowie z wizytą u policjantów

22-04-2016

Wzorem lat ubiegłych w ramach XIII Edycji „Dnia Przedsiębiorczości” objętego honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, gośćmi działdowskich policjantów była młodzież szkół średnich z terenu powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Uszkodzone 4 auta i zniszczona latarnia

18-04-2016

Policjanci z Działdowa pracowali na miejscu dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło w Działdowie. W pierwszym uszkodzone zostały aż 4 auta, w drugim zaś ofiarą padła ... latarnia przy rondzie obok wiaduktu kolejowego.

czytaj artykuł »

Nietrzeźwy kierowca uszkodził znaki drogowe

04-04-2016

W miniony weekend działdowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kierującym w stosunku, do którego zachodziło podejrzenie, że może być on pod działaniem alkoholu. Przypuszczenia potwierdziły się.

czytaj artykuł »

Wielkanoc na drogach: bezpieczniej niż rok temu

30-03-2016

Mniej wypadków, zabitych i rannych niż rok temu, to wnioski z policyjnych działań „Bezpieczny weekend – Wielkanoc” na drogach Warmii i Mazur.

czytaj artykuł »

Produkowali i sprzedawali podrobionego Windowsa

25-03-2016

Policyjni eksperci zlikwidowali rodzinny interes, którego członkowie sprzedawali nielegalne oprogramowanie. Wartość szacuje się na blisko 3 mln złotych, a oszukanych może być kilka tysięcy osób.

czytaj artykuł »

42-latek zatrzymany z amfetaminą

17-03-2016

Policjanci patrolujący teren gminy Działdowo zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn w odosobnionym miejscu, którzy na widok radiowozu zareagowali nerwowo. Powód niespokojnego zachowania znajdował się przy jednym z nich. Był nim woreczek z narkotykami. Teraz mieszkańcowi Działdowa grozi kara do ...

czytaj artykuł »

Potrąciła na pasach 65-letniego mężczyznę

17-03-2016

Dzisiaj przed godziną ósmą rano (czwartek 17 marca) na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Norwida i Nidzickiej osobowe audi potrąciło 65 letniego mężczyznę.

czytaj artykuł »

Czwórka nieletnich zniszczyła plac zabaw

16-03-2016

Czterech nieletnich będzie odpowiadało za połamane dwie zjeżdżalnie, zniszczoną huśtawkę, stół, drabinkę i tzw. „grzybek”. Jeden z nich podczas przesłuchania przyznał się do winy. Nie potrafił wytłumaczyć policjantom dlaczego to zrobili. Teraz sprawą nieletnich sprawców zajmie

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).