Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Promile na drogach powiatu

23-11-2015

W minionym tygodniu (16-22.11.2015r.) policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Jeden z nich kierował po użyciu alkoholu, a dwóch było nietrzeźwych.

czytaj artykuł »

OSP Wąpiersk otrzymała nowy wóz bojowy

23-11-2015

W niedzielę 22 listopada odbyło się uroczyste przekazanie samochodu bojowego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wąpiersku. Zakup samochodu został sfinansowany przez Urząd Miasta i Gminy w Lidzbarku oraz Starostwo Powiatowe w Działdowie. Burmistrz Maciej Sitarek przekazał na ten cel kwotę 42 ...

czytaj artykuł »

Uderzył w samochód pod supermarketem i uciekł

18-11-2015

Policjanci ruchu drogowego wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło przed jednym z hipermarketów w Działdowie. Podejrzany o uderzenie w inny pojazd odjechał z miejsca zdarzenia.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

16-11-2015

W minionym tygodniu (9-15.11.2015r.) policjanci zatrzymali czterech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Jeden z nich kierował po użyciu alkoholu, a trzech było nietrzeźwych.

czytaj artykuł »

Dostawczy Mercedes potrącił motorowerzystę

16-11-2015

Policjanci z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego. Kierowca Mercedesa potrącił motorowerzystę. Pasażerkę motoroweru z ogólnymi obrażeniami ciała karetka pogotowia zabrała do szpitala w Działdowie.

czytaj artykuł »

Śmiertelny wypadek w powiecie działdowskim

10-11-2015

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w wypadku, który wydarzył się dziś rano na drodze między Lidzbarkiem a Nowym Zieluniem w powiecie działdowskim.

czytaj artykuł »

Za amfetaminę mogą posiedzieć kilka lat

08-11-2015

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Działdowa, przy których policjanci znaleźli środki odurzające. Pierwszy z nich miał przy sobie kilkadziesiąt woreczków z amfetaminą. Drugi odpowie za posiadanie narkotyków, które policjanci znaleźli przy nim pracując nad sprawą zniszczenia ...

czytaj artykuł »

Mając 1,7 promila spowodował kolizję

06-11-2015

Na terenie gminy Rybno doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Policjanci z Lidzbarka podczas wyjaśniania okoliczności zdarzenia ustalili, że jeden z uczestników kolizji był pijany.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).