Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Zderzenie Renault i Audi. Trzy osoby w szpitalu.

11-12-2015

3 osoby w szpitalu, to bilans zderzenia się dwóch aut osobowych na trasie do Działdowa. Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego z udziałem osobowego Renault i Audi.

czytaj artykuł »

Znęcał się nad rodzicami psychicznie i fizycznie

10-12-2015

3 miesiące aresztu zastosował sąd w Działdowie wobec mieszkańca miasta, który wszczynał awantury w miejscu zamieszkania. Mężczyzna znęcał się nad matką i ojcem, groził im pozbawieniem życia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Zobacz ile przepisów można złamać w 3 godziny

09-12-2015

W przeciągu trzech godzin mieszkaniec powiatu nidzickiego zdążył spowodować kolizję, uciec z miejsca zdarzenia i dwukrotnie zostać zatrzymanym przez patrol ruchu drogowego, gdy kierował pojazdem pod wpływem alkoholu. Wkrótce 53-latek usłyszy zarzuty.

czytaj artykuł »

Debatowali z policją o bezpieczeństwie

09-12-2015

Prawa człowieka a uprawnienia policji, jak ustrzec się przed oszustami wykorzystującymi metodę „na policjanta” oraz o kierowaniu się rozsądkiem na drodze przez osoby w podeszłym wieku to tematy rozmowy przedstawicieli policji z mieszkańcami Działdowa. Gościnnie w debacie brał udział pełnomocnik ...

czytaj artykuł »

Nie miał prawka, ale miał narkotyki

09-12-2015

Mieszkaniec Ostródy podróżował po Działdowie, prawdopodobnie samochodem kolegi. Zatrzymany do kontroli przez policjantów, okazało się, że nie posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami, a do tego w kieszeni jego kurtki policjanci znaleźli narkotyki.

czytaj artykuł »

Pobił i okradł. Złapali go w kilkanaście minut

06-12-2015

Mieszkaniec gminy Płośnica doznał licznych obrażeń głowy i ciała w wyniku pobicia przez innego mieszkańca tej gminy. Do tego sprawca zabrał mężczyźnie pieniądze i dowód osobisty. Kilkanaście minut po zdarzeniu policjanci zatrzymali podejrzanego o rozbój na 44-latku. 21-latkowi a popełnione ...

czytaj artykuł »

5 samochodów zderzyło się ze sobą w Działdowie

06-12-2015

Jedno auto uderzyło w drugie, a w konsekwencji pięć uległo uszkodzeniu. Policjanci Ruchu Drogowego z Działdowa wyjaśniali okoliczności zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Działdowie. Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń.

czytaj artykuł »

Lidzbarska policja otrzymała samochód

03-12-2015

Dziś o godzinie 11.00 przed Urzędem Miasta w Lidzbarku miało miejsce oficjalne przekazanie oznakowanego radiowozu. Złożyło się niego kilka instytucji.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).