Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Pędził w mieście 116 kilometrów na godzinę

19-02-2018

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli pojazd marki Peugeot Boxer. Powodem kontroli była nadmierna prędkość, z którą poruszał się pojazd.

czytaj artykuł »

Policjanci prowadzili wzmożone kontrole

19-02-2018

Policjanci z Działdowa wspólnie z funkcjonariuszami Oddziałów Prewencji z Olsztyna kolejny raz wyjechali na drogę w celu przeprowadzenia wzmożonych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

czytaj artykuł »

Pijany kierowca i uszkodzony samochód

19-02-2018

Policjanci pełniący służbę patrolową na drodze nie mają chwili wytchnienia. Najpierw wyjaśniali okoliczności uszkodzenia samochodu osobowego, a za chwilę podczas kontroli drogowej pojazdu, ujawnili kierowcę, który prowadził auto „na podwójnym gazie”.

czytaj artykuł »

Świętowała urodziny i prowadziła mając 3,30 promila

19-02-2018

Akcja – reakcja, tak pokrótce można ubrać w słowa to co wydarzyło się w Nidzicy. Młody mężczyzna widząc słaniająca się na nogach kobietę, wsiadającą za kierownicę samochodu, zareagował i nie dopuścił jej do jazdy. Pijana 58-latka miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Nidziczanka ...

czytaj artykuł »

Kolizja z udziałem dwóch aut osobowych

15-02-2018

Zapadający zmrok, zmienne warunki pogodowe, ograniczona widoczność, do tego chwila nieuwagi i wystarczy by doszło do niebezpiecznej sytuacji na drodze. W takich właśnie warunkach doszło wczoraj wieczorem do zderzenia dwóch samochodów na terenie Działdowa.

czytaj artykuł »

Kierujący + alkohol = utrata prawa jazdy

15-02-2018

Policjanci drogówki z Działdowa zatrzymali do kontroli pojazd marki Ford Transit. Podczas sprawdzania okazało się, że siedzący za kierownica auta był nietrzeźwy. Mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Za jazdę na „podwójnym gazie” grozi mu kara pozbawienia wolności do lat ...

czytaj artykuł »

Szpital po czołowym zderzeniu dwóch aut

07-02-2018

Dwa auta zderzyły się czołowo na trasie Księży Dwór - Kurki. Kierujący jednym z nich wyprzedzając rowerzystę uderzył w jady z naprzeciwka pojazd.

czytaj artykuł »

Kolejny weekend nieostrożnej jazdy

05-02-2018

Policjanci wyjaśniali okoliczności zdarzeń, które miały miejsce na drogach powiatu. W ich wyniku jedna osoba trafiła do szpitala.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).