Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Podejrzany o zabójstwo Łukasza aresztowany

03-02-2016

Bartosz N. wczoraj po południu wraz ze swoim obrońcą zgłosił się do płockiej prokuratury i został odwieziony do aresztu. Dziś został przesłuchany.

czytaj artykuł »

Kierowca bez prawa jazdy chciał przekupić policjantów

31-01-2016

Do policyjnego aresztu trafił 38-letni mieszkaniec powiatu działdowskiego. Daniel C. chcąc uniknąć odpowiedzialności za brak prawa jazdy, najpierw uciekał przed patrolem, a potem dał funkcjonariuszom 1 tys. zł. Z auta trafił do policyjnej celi i usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. ...

czytaj artykuł »

30-latek zatrzymany z amfetaminą

21-01-2016

Grał na automatach i miał amfetaminę. Policjanci skontrolowali znanego im 30-latka, ponieważ ten nerwowo zachowywał się na ich widok. Mieszkaniec Działdowa w kieszeni spodni miał 5 zawiniątek z białym proszkiem. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

20-01-2016

W minionym tygodniu (11-17.01.2016r.) policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. Jeden z nich kierował po użyciu alkoholu, a dwoje było nietrzeźwych.

czytaj artykuł »

Mając 3,5 promila staranował motorowerzystę

15-01-2016

W jednej z miejscowości w gminie Iłowo-Osada kierujący samochodem osobowym zjechał na przeciwległy pas jezdni i wjechał w motorower. Kierujący motorowerem zdążył zeskoczyć z jednośladu i uniknąć zderzenia. Zatrzymany przez policję kierujący samochodem miał przeszło 3,5 promila alkoholu ...

czytaj artykuł »

Przyszli kraść alkohol, wyszli w kajdankach

13-01-2016

W jednym z hipermarketów w Działdowie doszło do kradzieży. Gdy sprawcy zostali zauważeni przez obsługę, jeden ze z nich odepchnął pracownika sklepu, który próbował zagrodzić mu drogę i obaj uciekli. Już po kilkunastu minutach policjanci prewencji zatrzymali obu podejrzanych.

czytaj artykuł »

Kolizja na ul. Olsztyńskiej w Działdowie

11-01-2016

Na ulicy Olsztyńskiej w Działdowie doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów. Na miejscu policjanci zastali dwa uszkodzone samochody i kierujących autami. Na szczęście, żaden z uczestników zdarzenia nie ucierpiał.

czytaj artykuł »

Policjanci po służbie zatrzymali poszukiwanego

11-01-2016

Dwaj policjanci z komendy w Działdowie skończyli już służbę i wracając do miejsca zamieszkania zauważyli samochód osobowy, który skojarzyli jako należący do poszukiwanego mężczyzny. Ich przypuszczenia potwierdziły się, gdy zatrzymali się obok niego. Poszukiwany przez sąd Piotr K. trafił ...

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).