Dziś jest Środa, 21 lutego 2018 r. Imieniny obchodzą : Eleonora, Piotr
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Uczniowie SP3 z wizytą u policjantów

14-06-2016

Komendę Powiatową Policji w Działdowie odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Działdowa. Okazją do wizyty młodzieży były Otwarte Jednostki Policji. Tego dnia dzieci mogły zwiedzić budynek, zobaczyć specjalistyczny sprzęt, jak również dowiedzieć się jak wygląda praca policjanta. ...

czytaj artykuł »

Włamał się do Opla. Grozi mu 10 lat więzienia.

11-06-2016

Działdowscy kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do samochodu. Jego łupem padł panel od radia samochodowego oraz pieniądze. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Pirotechnicy szukali bomb w kilku urzędach w powiecie

08-06-2016

Dzisiaj tj. 08 czerwca br. na skrzynki mailowe kliku urzędów na terenie powiatu działdowskiego wpłynęły informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego.

czytaj artykuł »

Jechali na podwójnym gazie

07-06-2016

W minionym tygodniu (30.05 - 5.06.2016 r.) policjanci ujawnili i zatrzymali ogółem 3 kierujących, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu. W tym gronie znajdowało się 3 kierujących jednośladem.

czytaj artykuł »

Znaleziono rower marki Romet AMANDA

03-06-2016

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Działdowie poszukują właściciela roweru koloru bordowego marki Romet z napisem AMANDA.

czytaj artykuł »

Chciał skoczyć z wiaduktu

02-06-2016

Policjanci ruchu drogowego interweniowali wobec mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze w czasie patrolowania drogi E-7 zauważyli mężczyznę stojącego na barierkach ochronnych na wiadukcie kolejowym. Po krótkiej rozmowie udało się im go przekonać do zejścia i kontynuowania ...

czytaj artykuł »

Nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z VW

31-05-2016

Do zdarzenia doszło 30 maja br. około godziny 20:30. Oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Drzazgi-Gralewo.

czytaj artykuł »

Do 10 lat za kradzież przewodów

25-05-2016

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Lidzbarka podejrzanych o kradzież przewodów energetycznych. Do zatrzymania doszło jeszcze przed zgłoszeniem przez pokrzywdzonego tego przestępstwa. Za popełniony czyn grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).