Dziś jest Sobota, 21 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Cecylia, Dobromił, Elżbieta, Jakub
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Włamywał się do altanek

03-03-2016

Działdowscy policjanci ustalili i zatrzymali 26-latka, który w okresie od października 2015 r. do lutego br. dokonywał włamań do altanek ogrodowych na terenie Działdowa. W zainteresowaniu mężczyzny były artykuły spożywcze, przemysłowe jak również inne przedmioty. Mężczyzna przyznał

czytaj artykuł »

Człowiek został potrącony przez pociąg

24-02-2016

Wczesnym rankiem na szlaku Mława - Iłowo doszło do potrącenia człowieka przez pociąg relacji Nasielsk – Działdowo. W związku z przedłużającymi się czynnościami prokuratora pojawiły się spore opóźnienia w kursowaniu pociągów z Działdowa do stolicy.

czytaj artykuł »

Uderzył w drzewo, miał 3,7 promila

23-02-2016

Do zdarzenia doszło na trasie Rybno-Grądy. 40-letni mężczyzna kierujący osobowym vw pasatem uderzył w przydrożne drzewo. Jak się okazało, znajdował się on w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 3,7 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie teraz przed ...

czytaj artykuł »

Pijany kierowca chciał potrącić policjantkę

15-02-2016

Mławscy policjanci zatrzymali po pościgu kierowcę seata, który próbował zepchnąć z drogi radiowóz i potrącić policjantkę.

czytaj artykuł »

Groził wysadzeniem mieszkania, trafił do aresztu

12-02-2016

Dziś o trzymiesięcznym areszcie zdecydował nidzicki sąd wobec 33 - letniego sprawcy przemocy domowej. Nidziczanin od lipca 2014 roku znęcał się nad rodzicami. W poniedziałek mężczyzna w czasie awantury grożąc domownikom wysadzeniem mieszkania, zaczął rozmontowywać piecyk gazowy. Za popełnione ...

czytaj artykuł »

Dopalacze na dyskotece? Dwie osoby w szpitalu

08-02-2016

Była świetna zabawa na dyskotece... do czasu, gdy dwoje młodych ludzi wylądowało w stanie ciężkim w szpitalu w Działdowie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

czytaj artykuł »

31-latek groził śmiercią i nękał uporczywymi smsami

08-02-2016

Policyjny dozór i zakaz zbliżania się do mieszkanki Działdowa zastosował prokurator wobec jednego z mieszkańców miasta. Mężczyzna groził poszkodowanej pozbawieniem życia i dokuczał ciągłymi smsami.

czytaj artykuł »

Nie ustąpił pierwszeństwa. Doszło do kolizji.

04-02-2016

Policjanci ruchu drogowego z Działdowa pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń.

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).