Dziś jest Piątek, 15 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Celina, Nina, Walerian
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Policjantki z wizytą w szkole

15-05-2016

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie odwiedziły młodzież ze Szkoły Podstawowej w Gródkach. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w szkole i poza nią jak również bezpieczne korzystanie z Internetu. Funkcjonariuszki przypomniały uczniom jak powinni zachowywać się przechodząc ...

czytaj artykuł »

Dwa promile przez wypicie soku jabłkowego?

12-05-2016

Mieszkaniec Mławy będzie odpowiadał za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz za jazdę pod wpływem alkoholu. 27-latek w centrum Nidzicy zjechał na przeciwległy pas ruch wprost pod jadący radiowóz. Kierowca miał prawie 2 promile a tłumaczył się, że to od jabłek.

czytaj artykuł »

Znaleziono portfel wraz z zawartością

12-05-2016

W dniu 29 kwietnia 2016 roku na parkingu jednej z placówek handlowych przy ulicy Olsztyńskiej w Działdowie znaleziono portfel wraz z zawartością.

czytaj artykuł »

W Ostródzie zatrzymali wandala z Rybna

12-05-2016

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie ustalili sprawcę zniszczenia elewacji budynków w Rybnie. Mężczyzna został zatrzymany w Ostródzie.

czytaj artykuł »

Promile na drogach powiatu działdowskiego

10-05-2016

W minionym tygodniu policjanci ujawnili i zatrzymali trzech kierujących autami, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Przyspieszył na widok radiowozu. Zobacz dlaczego

05-05-2016

Mieszkaniec gminy Lidzbark odpowie za posiadanie środków odurzających, które ujawnili policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku. Podejrzanego o posiadanie narkotyków policjanci zatrzymali w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Chciał wyprzedzić, zjechał do rowu i dachował

27-04-2016

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia br. w godzinach porannych. Mieszkaniec Działdowa, na skutek nieudanego manewru wyprzedzania, zjechał do rowu i dachował.

czytaj artykuł »

Kierowca VW doprowadził do kolizji drogowej

25-04-2016

Na trasie Działdowo-Iłowo doszło do kolizji drogowej. Nikt nie doznał obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem i punktami karnymi.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).