Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Produkowali i sprzedawali podrobionego Windowsa

25-03-2016

Policyjni eksperci zlikwidowali rodzinny interes, którego członkowie sprzedawali nielegalne oprogramowanie. Wartość szacuje się na blisko 3 mln złotych, a oszukanych może być kilka tysięcy osób.

czytaj artykuł »

42-latek zatrzymany z amfetaminą

17-03-2016

Policjanci patrolujący teren gminy Działdowo zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn w odosobnionym miejscu, którzy na widok radiowozu zareagowali nerwowo. Powód niespokojnego zachowania znajdował się przy jednym z nich. Był nim woreczek z narkotykami. Teraz mieszkańcowi Działdowa grozi kara do ...

czytaj artykuł »

Potrąciła na pasach 65-letniego mężczyznę

17-03-2016

Dzisiaj przed godziną ósmą rano (czwartek 17 marca) na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Norwida i Nidzickiej osobowe audi potrąciło 65 letniego mężczyznę.

czytaj artykuł »

Czwórka nieletnich zniszczyła plac zabaw

16-03-2016

Czterech nieletnich będzie odpowiadało za połamane dwie zjeżdżalnie, zniszczoną huśtawkę, stół, drabinkę i tzw. „grzybek”. Jeden z nich podczas przesłuchania przyznał się do winy. Nie potrafił wytłumaczyć policjantom dlaczego to zrobili. Teraz sprawą nieletnich sprawców zajmie

czytaj artykuł »

Przez 2 lata ukrywał się w sąsiednim województwie

16-03-2016

Nidziccy policjanci zatrzymali 26-latka, który od listopada 2013 roku był poszukiwany przez nidzicką prokuraturę za kradzieże, włamania oraz krótkotrwałe użycie pojazdu. W tym czasie ukrywał się na terenie województwa mazowieckiego. Mężczyzna trafi do aresztu śledczego oczekując na dyspozycje ...

czytaj artykuł »

3 miesiące aresztu dla sprawcy rozboju

10-03-2016

Działdowscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca Działdowa, sprawcę usiłowania rozboju w jednej z placówek handlowych na terenie Działdowa. Mężczyzna zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na odważną postawę pracownika sklepu.

czytaj artykuł »

Zatrzymany z amfetaminą

04-03-2016

Policjanci patrolujący teren Działdowa na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, który na ich widok przyspieszył i zaczął nerwowo się zachowywać. Policjanci znaleźli przy nim amfetaminę. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Samochód zjechał do garażu zabijając działdowianina

04-03-2016

W piątek 4 marca niefortunne zdarzenie doprowadziło do śmierci 51. letniego mieszkańca Działdowa.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).