Dziś jest Środa, 18 października 2017 r. Imieniny obchodzą : Bogumiła, Julian, Łukasz
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Promile na drogach powiatu działdowskiego

10-05-2016

W minionym tygodniu policjanci ujawnili i zatrzymali trzech kierujących autami, którzy zdecydowali się na jazdę po alkoholu.

czytaj artykuł »

Przyspieszył na widok radiowozu. Zobacz dlaczego

05-05-2016

Mieszkaniec gminy Lidzbark odpowie za posiadanie środków odurzających, które ujawnili policjanci z Komisariatu Policji w Lidzbarku. Podejrzanego o posiadanie narkotyków policjanci zatrzymali w Lidzbarku.

czytaj artykuł »

Chciał wyprzedzić, zjechał do rowu i dachował

27-04-2016

Do zdarzenia doszło 26 kwietnia br. w godzinach porannych. Mieszkaniec Działdowa, na skutek nieudanego manewru wyprzedzania, zjechał do rowu i dachował.

czytaj artykuł »

Kierowca VW doprowadził do kolizji drogowej

25-04-2016

Na trasie Działdowo-Iłowo doszło do kolizji drogowej. Nikt nie doznał obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem i punktami karnymi.

czytaj artykuł »

Uczniowie z wizytą u policjantów

22-04-2016

Wzorem lat ubiegłych w ramach XIII Edycji „Dnia Przedsiębiorczości” objętego honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, gośćmi działdowskich policjantów była młodzież szkół średnich z terenu powiatu działdowskiego.

czytaj artykuł »

Uszkodzone 4 auta i zniszczona latarnia

18-04-2016

Policjanci z Działdowa pracowali na miejscu dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło w Działdowie. W pierwszym uszkodzone zostały aż 4 auta, w drugim zaś ofiarą padła ... latarnia przy rondzie obok wiaduktu kolejowego.

czytaj artykuł »

Nietrzeźwy kierowca uszkodził znaki drogowe

04-04-2016

W miniony weekend działdowscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kierującym w stosunku, do którego zachodziło podejrzenie, że może być on pod działaniem alkoholu. Przypuszczenia potwierdziły się.

czytaj artykuł »

Wielkanoc na drogach: bezpieczniej niż rok temu

30-03-2016

Mniej wypadków, zabitych i rannych niż rok temu, to wnioski z policyjnych działań „Bezpieczny weekend – Wielkanoc” na drogach Warmii i Mazur.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).