Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Kolejni nietrzeźwi wyeliminowani z ruchu

23-11-2016

Policjanci wyeliminowali z dalszej jazdy kolejnych nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego.

czytaj artykuł »

Ukradł rower, może dostać 5 lat

16-11-2016

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Działdowa zatrzymanemu przez policjantów. Mężczyzna we wrześniu z terenu posesji ukradł rower.

czytaj artykuł »

Odpowie za posiadanie narkotyków

16-11-2016

Mieszkaniec Działdowa odpowie za posiadanie środków odurzających, które ujawnili działdowscy policjanci. Podejrzanego o posiadanie narkotyków funkcjonariusze zatrzymali w Działdowie.

czytaj artykuł »

Poszukiwany listem gończym schwytany

16-11-2016

Policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 47-latek został przewieziony do aresztu śledczego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

66 - latek doprowadził do zderzenia na skrzyżowaniu

02-11-2016

Do niegroźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło wczoraj, tj. 1 listopada br., kilka minut po godzinie 14:00.

czytaj artykuł »

40-letni sprawca ukradł pieniądze z bankomatu

02-11-2016

Kara do 7,5 lat pozbawienia wolności grozi 40-letniemu mieszkańcowi Działdowa, który ukradł pieniądze osobie wypłacającej je z bankomatu. Dzięki szybkiej reakcji policjantów mężczyzna chwile po zdarzeniu został zatrzymany. Z racji, iż był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, ...

czytaj artykuł »

Uderzył w drzewo i pojechał dalej. Miał 1,5 promila

30-10-2016

24-letni mieszkaniec Działdowa najpierw kierując autem uderzył nim w drzewo, a potem uszkodzonym po tej kolizji samochodem kontynuował jazdę. Okazało się, że wsiadł "za kółko" nietrzeźwy. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Policjantki z wizytą u przedszkolaków

28-10-2016

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie odwiedziły przedszkolaków. Tematem spotkania było bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego, zasady właściwych zachowań w środowisku domowym i szkolny. Przedszkolaki oprócz wiedzy otrzymały również kolorowani na temat

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).