Dziś jest Wtorek, 12 grudnia 2017 r. Imieniny obchodzą : Aleksander, Dagmara, Joanna
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Wyrzucił do kontenera na śmieci dwa szczeniaki

16-08-2016

Nidziccy policjanci zatrzymali 33-latka, który wrzucił dwa szczeniaki do foliowej torby, a następnie wyrzucił do kontenera na śmieci na jednym z nidzickich osiedli. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzętami. Mieszkaniec powiatu nidzickiego nie kwestionował swojej winy.

czytaj artykuł »

Nauczycielka z córką zginęły w wypadku

13-08-2016

Do tragicznego wypadku doszło w okolicach Ostródy. Na miejscu zginęła 42-letnia nauczycielka oraz jej 8 – letnia córka. Syn trafił do szpitala.

czytaj artykuł »

Pomogła pacjentce w szpitalu i ... ją okradła

11-08-2016

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi kobiecie za kradzież pierścionka oraz pieniędzy. Mieszkanka gminy Janowo w czasie pobytu w szpitalu okradła inną pacjentkę, z którą przebywała w jednej sali. Biżuteria została odzyskana. 33-latka usłyszała zarzut kradzieży.

czytaj artykuł »

Złodziej amator alkoholu i słodyczy zatrzymany

11-08-2016

Alkohol i słodycze o wartości blisko 750 złotych ukradł młody mężczyzna z kilku sklepów w Działdowie. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem .Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Mężczyzna wpadł pod pociąg w Hartowcu

08-08-2016

Tragiczny wypadek w Hartowcu w powiecie działdowskim. Z nieustalonych jeszcze przyczyn pod pociąg osobowy relacji Warszawa Zachodnia-Kołobrzeg wpadł człowiek. Mężczyzna zginął na miejscu.

czytaj artykuł »

Włamał się do sklepu a potem go podpalił

06-08-2016

Nidziccy kryminalni ustalili i zatrzymali 29-latka, który pod koniec lipca włamał się do sklepu z materiałami elektrycznymi. Mężczyzna chcąc zatrzeć ślady na miejscu zdarzenia odkręcił butlę z gazem i podpalił ulatniający się gaz. Sklep uległ częściowemu spaleniu. Starty zostały oszacowane ...

czytaj artykuł »

Zatrzymani z amfetaminą i tabletkami extasy

06-08-2016

Działdowscy policjanci podczas wykonywania czynności służbowych zauważyli stojący na drodze leśnej pojazd, przy którym znajdowało się sześciu mężczyzn. W trakcie kontroli funkcjonariusze pod pojazdem ujawnili około 50 sztuk tabletek ekstazy oraz woreczek z zawartością amfetaminy.

czytaj artykuł »

Sześcioro dzieci pod opieką pijanej matki

01-08-2016

1,5 promila alkoholu w organizmie - tyle miała 32-letnia matka sprawująca opiekę nad dziećmi. Z prośbą o pomoc dzielnicowego zwrócił się asystent rodziny, który przyszedł do domu na wizytację. Dzieci przekazano pod opiekę siostrze matki. Sprawą pijanej kobiety zajmie się teraz Sąd Rodzinny ...

czytaj artykuł »

OFERTY PRACY (0)

    Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).