Dziś jest Niedziela, 25 marca 2018 r. Imieniny obchodzą : Bolek, Cezaryna, Dyzma, Mariola
DZIAŁDOWO

GASTRONOMIA

USŁUGI

MEDYCYNA

HANDEL

EDUKACJA

FINANSE

UROCZYSTOŚCI

MOTORYZACJA

EKOLOGIA
KRONIKA POLICJI I STRAŻY POŻARNEJ

Odpowie za posiadanie marihuany

01-02-2017

Policjanci prewencji z Działdowa podczas patrolu miasta zatrzymali 18-latka podejrzanego o posiadanie marihuany. Mieszkaniec Działdowa usłyszał już zarzut posiadania środka odurzającego. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do roku pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Sprawcy kradzieży sklepowej trafili do aresztu

22-01-2017

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Działdowa podejrzanych o kradzież artykułów spożywczych. Za popełniony czyn grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

czytaj artykuł »

Przewrócił rowerzystę. Policja szuka świadków

16-01-2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Działdowie poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 18 grudnia 2016r na ulicy Hallera w Działdowie około godziny 10:00.

czytaj artykuł »

Odpowie za posiadanie narkotyków

16-01-2017

Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi 21-letniemu mieszkańcowi gminy Lidzbark zatrzymanemu za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

czytaj artykuł »

Nietrzeźwa wbiegła wprost pod samochód

11-01-2017

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło na ulicy Księżodworskiej w Działdowie. Z wstępnych ustaleń wynika, iż przyczyną zdarzenia było przechodzenie przez jezdnie w miejscu niedozwolonym.

czytaj artykuł »

Policjant po służbie zatrzymał złodzieja

10-01-2017

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał 40-latka podejrzanego o kradzież. Funkcjonariusz na widok mężczyzny wybiegającego ze sklepu z alkoholem chwilę wcześniej zabranym z półki sklepowej natychmiast zareagował. Po krótkim pościgu zatrzymał mężczyznę i przekazał go w ręce umundurowanych ...

czytaj artykuł »

Znaleziono portfel z zawartością

22-12-2016

W dniu 21 grudnia 2016 roku, w rejonie lokalu „ABC” w Uzdowie, znaleziono portfel wraz z zawartością.

czytaj artykuł »

Zginęły jadąc na szkolną wigilię

22-12-2016

W czwartek rano 18-letnia uczennica działdowskiego liceum zginęła w wypadku drogowym. Wieczorem zmarły również jej koleżanki.

czytaj artykuł »

Wykryto, że Twoja przeglądarka usunęła niektóre elementy strony, co ingeruje w formę portalu i może skutkować ograniczeniem wyświetlania pewnych treści. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu, wyłącz dodatki blokujące (typu Adblock, Flashblock, Ad Muncher itp.).